09 Nisan 2013

Aras Kargo Gönderdiğim Kargo Geri Geldi ve Ücreti Alındı!

29.03.2013 tarihinde karşı ödemeli bir gönderim yaptım. Karşının ödemeyi kabul etmediği bilgisi tarafıma iletildi. Ödemeyi kabul ettiğimi kargonun teslim edilmesini talep ettim. 3 gün sonra kargom geri gedi ve ödemeyi yapmam istendi. Teslimatın yapılması gerektiği bilgisini vermeme rağmen gelen kargo çalışanı yapılacak bir şeyin olmadığı bilgisini verdi.

Akabinde 04.04.13 tarihinde ilgili kargonun müşteri hizmetlerini aradım kargonun acil olduğu bilgisini verdim, yardım rica ettim. Gönderim tarihimin üzerinden 12 gün geçmesine ve ücretini ödememe rağmen kargo hala elimde. Bundan sonra kargo şirketi seçerken dikkatli olmanızı öneririm.

Vasfi 157 Okunma

Cevaplar

  • Vasfi 16 Nisan 2013

    Sayın Aras Kargo Müşteri İlişkileri, 11 Nisanda tekrar adresimden aldırdığınız kargo bugün (16.04.2013) itibariyle tekrar geri gelmiştir. Bu ciddiyetsiz yaklaşımınızdan ve üstün müşteri ilişkileri yönetiminizden dolayı sizi kınıyorum. 29.03 tarihinden bugüne 1 gönderimi gerçekleştiremeyen firmanız nasıl kurumsal! bir firma çok merak ediyorum.

  • Aras Kargo Temsilcisi10 Nisan 2013

    merhaba, müşterimiz ile irtibat bilgilerinden görüşme sağlanmış olup, gerekli araştırmaların yapılarak tarafına bilgi verileceği iletilmiştir. saygılarımızla. www.araskargo.com.tr ARAS KARGO MÜŞTERİ İLİŞKİLERİ 444 25 52

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön