21 Eylül 2016

Aras Kargo Getirilmeyen Kargo Sorunu!

20.09.2016 günü kargom için saat: 16:19 sıralarında 0549 776 78 ** telefondan arayıp saat:17:00 itibariyle işe gideceğimi kargomun ne zaman geleceğini sordum. Bana zaman veremeyeceklerini belirttiler. Dağıtımdaki görevlilere ulaşmamın mümkün olup olmadığını sordum. Bunun mümkün olmadığını kargoyu şubeden almam gerektiğini bildirdiler bunun mümkün olmadığını söylediğimde o zaman geri gider dediler, bende tamam gelmezse geri gider dedim.

Ben işe gitmek için aşağı indiğimde apartmanın içerisinde kargonun teslim edilmedi kağıdını buldum. Bende tekrar 16:49'da aynı numaradan şubeyi aradım ve kargomun neden teslim edilmediğini evde beklediğimi sordum ilgili şahıs arkadaşlarının beni evde bulamadığını ve kargoyu şubeden almam gerektiğini söylediler. Benim oturduğum apartmanda görüntülü diyafon sistemi var ve kapı istemsiz olarak kilitlidir. Ben kargonun bilinçli olarak teslim edilmediğin düşünüyorum.

Yüksel 78 Okunma

Cevaplar

  • Yüksel 28 Ekim 2016

    Müşteri Hizmetleri beni birkaç defa aradı ancak sadece şikayetiniz devam ediyor mu? Diye. Ben şikayetim hakkında ne yaptınız dediğimde yaptıkları bir şey yok kargom geri gönderildi. Aras kargonun Müşteri Hizmetleri çözüm üretmek yerine sadece dosya kapatmaya çalışıyor. Maksatları sadece ilgilendik demek, sorduğum bir tek soru var şikayet ile ilgili ne yaptınız. Bu sorunun cevabı yok. Ses kayıtlarını dinleyin diyorum ona da yanıt yok ne diyeyim bir daha Aras Kargo ile iş yapan kimseden alışveriş yapmıyorum.

  • Aras Kargo Temsilcisi21 Eylül 2016

    Merhaba, konu hususunda ilgili birimlerimizde gerekli araştırmalar yapılmakta olup, müşterimize en kısa zamanda bilgi dönüşü yapılacaktır. Saygılarımızla. ARAS KARGO MÜŞTERİ İLİŞKİLERİ 444 25 52

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön