Aras Kargo Gerçek Olmayan Kargo Bilgileri!

Volkan K. |

28.09.2016 Çarşamba günü GittiGidiyor alışveriş sitesinden Yurudesing şirketinden mobilya alış verişi yaptım. Firma tarafından kargo bilgileri 03.09.2016 Pazartesi günü Aras Kargo Torbalı şubesi cs 077446-277*** fatura numarası ile kargolandığı bilgisi yazıyordu. Ama kargo 3 gün geçtiği halde gelmeyince aradım ve şok oldum kargo daha şubeye dahi verilmemiş hepsi asılsızmış. Aras Kargo müşteri hizmetlerine durumu bildirdim hemen konuyla ilgileneceklerini söylediler ve gün içinde bana geri dönüş yapacaklarını bildirdiler ama hala beni kimse aramadı.

Kargo bilgileri kargonuz 'yolda' diye yalan bilgi vermeye devam ediyor. Torbalı şubesini aradığımda oda ayrı bir skandal kargo bilgilerini Yuredesing şirketi GittiGidiyor sitesinin yasal kargolama süresi içerisinde işlemi yapmak için kargo bilgisini giriyormuş. Şimdi soruyorum biz kime güveneceğiz? Aras Kargo yetkilisi? Nerede sizin büyüklüğünüz?

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme Çağrı Merkezi Bilgilendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 06 Ekim
  11:54

  Merhaba,

  gönderici firma kurumsal takibimizde olan kurumsal bir müşterimiz olup, şikayet gerekli aksiyonların alınması adına kurumsal müşteri temsilcimiz ile paylaşılmıştır.

  Müşterimize gerekli bilgilendirmeler yapılacaktır.
  saygılarımızla.

  ARAS KARGO MÜŞTERİ İLİŞKİLERİ
  444 25 52