Aras Kargo Geldik Dedikleri Gün Tüm Gün Evdeydik!

Bahadir G. |

Annemle Antalya'da yaşıyorum. TV'den verdiğimiz siparişler eğer Aras Kargo ile gönderilirse, kargo Antalya ulaştığında Aras Kargo Eski sanayi şubesi "Bu 6. sefer oluyor" bize her zaman "Biz evinize geldik yoktunuz, gelin kargonuzu buradan alın" bunu en son geçen hafta yaptılar, benim annem felç geçirmiş ve kalp hastası bir kadın, yani evden pek dışarı çıkmaz.

Geldik dedikleri günde biz bütün gün evdeydik ama kimse gelmedi. Bize hep bu masalı söylüyorlar. Bu sefer gidip kargomuzu almadık. Şikayet merkezini de aradık bir sonuç alamadık. Evimiz ana cadde üzerinde bulmamak imkansız. Aras Kargo eve teslim ücreti alıyor ama bunu yerine getirmiyor. Aras Kargo'yu da bundan sonra kimseye tavsiye etmeyeceğim!

Etiketler :

Şube Personel Davranışı Teslim Personel Davranışı Geç Teslimat Kapıya Teslimat Yapmama

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Bahadir G.
  18 Mayıs
  00:20

  Musteri temsilcilerinden sorunu anlatmami ve kargo bilgilerini istedikleri bir email aldim ve istedikleri cevaplari verdim. Cozum uretmedikleri gibi tenezul edip bana geri hicbir cevap yazmadilar. Aras kargoyu bundan boyle kesinlikle kullanmayacagim ve kimseyede tavsiye etmiyorum. Sorumsuz ve ciddiyetten uzak anti profesyonel bir firma.

 • 12 Mayıs
  15:37

  Merhaba;
  Konu hususunda müşterimizden e-mail yoluyla detaylı bilgi talep edilmiştir.
  Saygılarımızla

  ARAS KARGO MÜŞTERİ İLİŞKİLERİ
  www.araskargo.com.tr

  444 25 52