14 Kasım 2013

Aras Kargo Gecikmeli Kargo!

25 Ekim 2013 tarihinde İzmir Karabağlar şubesinden Karabük Üniversitesi'ne göndermiş olduğum kargo bana söylenen zamanda gitmeyip, olası iş imkanım engellenmiştir. Cuma günü gönderdiğim kargo için görevli bana yarına ulaşır. Ama devlet kurumu olduğu için pazartesi günü kesin ulaşır demiştir fakat kargo çarşamba günü ulaşmıştır.

Sonuç olarak 28 ekim son başvuru tarihi olan başvurum kargodaki gecikme nedeniyle kabul edilmemiştir. Kargoyu arayıp nedenini sorduğumda bana eleman eksiği olduğunu söyledi. Onlar için iş bu kadar basit.

Mustafa 81 Okunma

Cevaplar

  • Mustafa 17 Ocak 2014

    Gerekli bilgilendirme değil, gerekli iş yapılması gerekiyordu. Yaptığınız bilgilendirmeyle benim işim çözülmedi. Personel sıkıntısı varmış, banane sizin personel sıkıntınızdan dediğimde karşımdaki kişi banane sizin gönderinizden o zaman diye yanıt veriyor, epey profesyonelce yani. Mottonuz "önem taşır" çok doğru gönderim benim için çok önemliydi,sizin yüzünüzden çok önemli bir işten oldum.Bence mottonuzu "önemle ve özenle taşır" diye belirleyip ona göre hareket ederseniz benim için olmasa da artık diğer müşterileriniz adına daha yararlı olur kanımca!

  • Aras Kargo Temsilcisi15 Kasım 2013

    Merhaba; Müşterimiz ile görüşülmüş olup, gerekli bilgilendirme yapılmıştır.. Saygılarımızla ARAS KARGO MÜŞTERİ İLİŞKİLERİ www.araskargo.com.tr 444 25 52

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön