Aras Kargo Gecikme Ve İlgisiz Şube!!

Cnn G. |

Ben hayatımda bu kadar ilgisizlik görmedim, firmanın Dikmen şubesine ulaşamıyorum, 13' ünde gönderilmiş paketim hala elime geçmedi ve karşıda bir muhatap yok. Müşteri hizmetleri telefonlara kaç gündür ulaşılamasının bir şikayet konusu olmadığını belirtiyor.

Etiketler :

Şube Personel Davranışı Geç Teslimat

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Cnn G.
  21 Kasım
  13:29

  4220475 no.lu şikayetim sonuçsuz kaldı 13 ünde Dikmen şubeye gelen paketim hala gelmedi, o kadar sorumsuzlar ki telefonlara da bu süre içinde 1 kere bile bakılmadı! Ne müşteri hizmetlerinin ne de genel müdürlüğün şube üzerinde hiçbir hükmü yok! İlgisizlik diz boyu aldığım ürünün geri iade süresi dolacak. Ben böyle bir şey ömrümde görmedim eğer bu iletimi de görmezden gelirlerse dava açacağım!

 • Cnn G.
  21 Kasım
  00:04

  Paketim hala elime geçmediğini belirterek bir daha tövbe bu firmayı kullanmam diyorum aman sizde kullanmayın bir sürü başka kargo şirketi var!

 • Cnn G.
  20 Kasım
  09:54

  Bugün de her zamanki gibi telefonlara bakılmıyor ve paketim gelmedi... Şubeleriniz üzerinde hiçbir hükmünüz yok adamlar telefonlara keyfi olarak bakmıyorlar

 • 19 Kasım
  09:42

  Merhaba,

  Konu hususunda müşterimizden kargo bilgileri talep edilmiş olup, bilgi dönüşüne istinaden gerekli aksiyonlar alınacaktır.

  Saygılarımızla.

  www.araskargo.com.tr

  ARAS KARGO MÜŞTERİ İLİŞKİLERİ
  444 25 52