Aras Kargo Geç ve Defolu Gelen Sipariş!

Kemal Y. |

Supplementler.com'dan çeşitli ürünler sipariş ettim. Çalıştığım günlerden birinde eve gelen ve geri giden kargom hakkında ne bir bildirim yapıldı ne bir mesaj atıldı ne de arandı ben bu durum üzerine Aras Kargo Ankara Hasköy şubesini aradım tekrar teslim yapamayacaklarını gelip almam gerektiğini söylediler bende geçen hafta cumartesiye kadar kargoyu tutmalarını gelip alacağımı söyledim ancak kargomu iki gün içinde geri göndermişler. Bir sonraki hafta içinde perşembe günü kargomun geleceği bana supplementler.com tarafından söylendi bende o gün izin aldım ancak kargom gelmedi iki gün sonra yani bugün cumartesi geldi ve 700 küsur lira ödediğim ürün kargo sırasında hasar görmüş olup protein poşeti patlamış bütün ürün kutunun içine dökülmüş. Bu durumu bildirdiğim halde ne kargo şirketi ne de asıl muhatabım olan supplementler.com bununla ilgili bir şey yapamayacaklarını söylediler.

Etiketler :

Hasarlı/Eksik Kargo Teslimi Geç Teslimat

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 26 Temmuz
  11:39

  Merhaba,

  gönderici firma kurumsal takibimizde olan kurumsal bir müşterimiz olup, şikayet gerekli aksiyonların alınması adına kurumsal müşteri temsilcimiz ile paylaşılmıştır.

  Müşterimize gerekli bilgilendirmeler yapılacaktır.
  saygılarımızla.

  ARAS KARGO MÜŞTERİ İLİŞKİLERİ
  444 25 52

 • 25 Temmuz
  08:29

  Merhaba,

  konu hususunda ilgili birimlerimizde gerekli araştırmalar yapılmakta olup, müşterimize en kısa zamanda bilgi dönüşü yapılacaktır.

  Saygılarımızla.

  ARAS KARGO MÜŞTERİ İLİŞKİLERİ
  444 25 52