Aras Kargo Geç Teslimatta Birinci!

Erol D. |

01.10.2015 günü vermiş olduğum kargo 03.10.2015 tarihinde almam gerektiği halde getirmediler. Kargoyu aradım şimdi geliyoruz 10 dakikada geliyoruz diyerek o gün getirmediler. Alıcı kişi ben çalışıyorum hafta içi evde olmuyorum demesine rağmen gün boyu evde hapsetmelerine rağmen gelmedir.

05.10.2015 tarihinde çağrı merkezini aradım çağrı merkezi bana kargonuz daha Marmara dağıtım merkezinde şubeye ulaşmadı dedi. Bunlar şube 10 dakika sonra getireceğiz 15 dakika sonra getireceğiz derken çağrı merkezi kargonuz Marmara dağıtım merkezi de diyor...

Hangisi benimle dalga geçiyor anlamadım. Bir şirket bu kadar saygısız bu kadar laubali olur bir sürü telefon trafiğine rağmen kargoya ulaşamadık.

Etiketler :

Şube Personel Davranışı Geç Teslimat

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Erol D.
  11 Ekim
  20:03

  Ve böyle söyleyip başlarından salıyorlar. En son çağrı merkezini aradım öfkemi dile getirdim çağrı merkezınde bayan bana durumunuzu acıl olarak genel merkeze iletiyorum diye yalan konuşarak başarılı bir şekilde başlarından saldılar... Bu işte çözüm bulmak yerine başımızdan def olsun gittsin mantığı gayet başarııılı bir mantık aras kargoyu tebrik ediyorum...

 • 06 Ekim
  19:19

  Merhaba,

  konu hususunda ilgili birimlerimizde gerekli araştırmalar yapılmakta olup, müşterimize en kısa zamanda bilgi dönüşü yapılacaktır.

  Saygılarımızla.

  ARAS KARGO MÜŞTERİ İLİŞKİLERİ
  444 25 52