Aras Kargo Firma Etiğine Aykırı Olan Davranışlar!

Burak F. |

Tekzen'den "Ücretsiz Adrese Teslim Kargo" seçeneği ile satın aldığımız, Aras Kargo numarası 333659-186320 takip numaralı mutfak dolabımız adresimize teslim edilmedi. Adresimize teslim için 90 TL gibi bir ücret talep edildi. Edirne Keşan Şubesinden teslim almak zorunda bırakıldık. 9
parça olması gereken ürünün bir parçası eksikti. 8 parça olarak teslim aldım. Kalan parça bulunup 12.07.13 tarihinde adresimize gönderilecek denilmesine rağmen telefon numaramız olmaması bahane edilerek gönderilmedi.

Şikâyet edeceğimizi söylediğimizde, alay edercesine, istediğimiz yere şikâyet edebileceğimizi söylediler. "Önem taşır" sloganıyla çalışan güvenilir şirketin bu durumda gereğini yapmasını talep ediyorum.

Etiketler :

Ücretlendirme Kapıya Teslimat Yapmama

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Burak F.
  16 Temmuz
  12:18

  Artık hiçbir alışverişimde Aras Kargo'yu tercih etmeyeceğim. Hatta bütün tanıdıklarıma konu hakkında bilgi verip onların da uzak durmalarını sağlayacağım. Bu süreçte müşteriyle ne şekilde alay ettiklerini, nasıl söz verip de tutmadıklarını buradaki herkes görsün. Bir e-posta yollamakla olmuyor bu işler. Siz kendi şubenizi sorgulayıp, bu tür durumlarda gerekeni yapmıyorsanız, ben de bu konuyu yargıya taşıyorum.

 • Burak F.
  16 Temmuz
  11:56

  Artık hiçbir alışverişimde Aras Kargo\'yu tercih etmeyeceğim. Hatta bütün tanıdıklarıma konu hakkında bilgi verip onların da uzak durmalarını sağlayacağım. Bu süreçte müşteriyle ne şekilde alay ettiklerini, nasıl söz verip de tutmadıklarını buradaki herkes görsün. Bir e-posta yollamakla olmuyor bu işler. Siz kendi şubenizi sorgulayıp, bu tür durumlarda gerekeni yapmıyorsanız, ben de bu konuyu yargıya taşıyorum.

 • 13 Temmuz
  14:57

  merhaba,

  konu hususunda gerekli araştırmalar sağlanmakta olup, müşterimize e-posta yolu ile ara bilgi aktarımı sağlanmıştır.

  saygılarımızla.

  www.araskargo.com.tr

  ARAS KARGO MÜŞTERİ İLİŞKİLERİ
  444 25 52