Aras Kargo Fazla Para Aldılar!

Tarık F. |

Hakkari Yüksekova'dan gelen 4 adet otomobil lastiğine tam 121,50 tl para alındı bu para çok fazla 4 adet lastiğe 121 tl siz verin lastik sizin olsun kargo parası mı alındı lastik parası mı alındı bilemiyorum. Yazık günahtır mağduriyetimin giderilip paramın iadesini istiyorum...

Etiketler :

Ücretlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Tarık F.
  24 Ekim
  09:42

  kötü sonuç ilgilenen yok

 • Tarık F.
  25 Mart
  13:59

  hiç bir şekilde şikayetime çözüm bulunmamıştır. hiç bir zaman bu firmayı tercih etmem ve yakın çevremede tercih ettirmem. müşteri memnuniyeti olmayan bir firmadır bence.

 • Tarık F.
  20 Mart
  10:41

  bana verilen cevap kargonuzun faturalandırılmasında yapılan kontrollerde herhangi bir hatanın söz konusu olmadığının tespitinin sağlanmış bakın ben size hata var demiyorum zaten sadece çok fazla para alıyorsunuz diğer kargo sizin tutarın yarısına bu hizmeti veriyorlar sizce bu adilmidir yazık günahtır. bunu tekrar bir incelrseniz sevinirim.

 • Tarık F.
  12 Mart
  09:59

  aras kargo yetkililerine sesleniyorum gerekli incelemeler yapılarak bilgi verilecek diye cevap yazmışınız ne zaman cevap vereceksiniz bilmiyorum. diğer kargo firmalarındanda fiyat sordum gayet uygun fiyat veriyorlar aras kargo neden bu kadar pahalı ? gelen kargoyu siz kuş tüyü üzerinde getirmiyorsunuz. gerekli incelemeleri acele yaparsanız sevinirim paramın iadesini istiyorum böyle olursa ne bir yakınımın nede kendi kargomu aras kargo ile göndermem... sizinde müşteri memnuniyeti ilkeniz vardır diye düşünüyorum..!

 • 03 Mart
  14:59

  Merhaba;
  Konu birimlerimiz ile paylaşılmış olup, gerekli incelemeler yapılarak müşterimize bilgi verilecektir.
  Saygılarımızla.

  ARAS KARGO MÜŞTERİ İLİŞKİLERİ
  www.araskargo.com.tr

  444 25 52