Aras Kargo Eve Teslimat Yapmıyorlar Herhalde!

Fatih S. |

06.05.14 tarihinde bütün gün evde beklememe rağmen kurye gelmiyor. Kargo takipten bakıyorum şubeden dahi çıkmıyor ama akşam geldik bulamadık diye ihbar mesajı yolluyorlar. Böyle bir sistem var mı? Hafta içi nasıl olsa evde değildir diye kargo gelmeden ihbar çekiyor şimdi gelip şubeden almamı istiyorlar.

Galiba eve teslimat yapmıyor bu Aras Kargo! Zaten ben normalde kesinlikle böyle bir şirketi kullanmam ama internetten alışveriş yaptığım site bu şirketle yollamış maalesef. Aras Kargo'yu tercih etmeden önce geç teslimat, kargoyu şubeden alma gibi riskleri almanız gerekir.

Etiketler :

Şube Personel Davranışı Teslim Personel Davranışı Kapıya Teslimat Yapmama

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

  • 08 Mayıs
    09:09

    Merhaba,

    Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Firmamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Bundan sonra firmamızın ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.araskargo.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linki ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla ARAS KARGO A.Ş. Müşteri İlişkileri Müdürlüğü

    444 25 52