Aras Kargo Eve Teslimat Yapmıyor!

Ebru E. |

Edirne Enez gazi Ö*** Bey mahallesi merkez mahalle olduğu halde kargolarım neden eve teslimat yapılmadı da. Kargo personelinin dediği yerden kargomu almak zorunda kaldım. Önceden eve kadar gelen kargo artık neden eve gelmiyor. Müşteri temsilcinize "kargo eve teslim demek değilmidir" dedikten sonra ne hakla telefonu yüzüme kapatabiliyor. Ben çalıştığım firmaya özellikle Aras kargoyla gönderin derken başıma gelenlerden hiç memnun kalmadığımı sorunumun çözülmesini bu personellere yaptırım uygulanmasını talep ediyorum.

Etiketler :

Geç Teslimat Kapıya Teslimat Yapmama

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Ebru E.
  26 Ağustos
  15:25

  Telefondaki hanımefendi sizin kadar kibar değil nedense. Ayrıca bunca zaman eve getiren kargo firması ne olduda bundan sonra eve getirmiyor gerçekten cevabi merak ediyorum. Kargo personeli sadece merkez diyor. Iyide bizde köyde oturmuyoruz. Ilcenin merkez mahallesindeyiz. Ilcemizi bir baştan bir basa yurumeye kalksaniz zaten yarim saat surer. Aceba 3 parça eşyayı 3. Kata cikarmamak için uydurulmus bir yalan olabilir mi. Bunu da aydinlatin lütfen.

 • 26 Ağustos
  15:06

  Merhaba,

  Konu hususunda gerekli araştırmalar yapılarak tespitler doğrultusunda aksiyon alınmıştır.

  Müşterimize Bilgilendirme sağlanacak olup, yaşanan sıkıntı adına üzgün olduğumuzu sizin nezdinizde kendisine bir kez daha iletiriz.

  işbirliklerinin devamı temennisi ve saygılarımızla.

  ARAS KARGO MÜŞTERİ İLİŞKİLERİ
  444 25 52