16 Şubat 2013

Aras Kargo Eve Teslim Ücreti Almasına Rağmen Teslimat Yapmadı!

Görev yapmış olduğum kurumun İzmir şehir merkezinde olan lojmanlarında oturmaktayım. Kargom elime ulaşmadığında aras kargonun 444 lü numarasını aradım. Kargonun bayide olduğunu öğrenerek bayiye gittim. Bayiye "eşimde çalıştığı için evde bulunamıyoruz" dediğimde "Evde olsanızda biz oraya teslimat yapmıyoruz gelip buradan alacaksınız" dediler.

Ben işi adrese teslimat olan bir firmanın bunu yapmayacağına, bu uygulamanın sadece o şubenin bir yanlış uygulaması olduğuna inandığımdan Aras Kargoyu 444' lü numaradan arayarak konunun düzeltilmesini rica ettim. 2 gün sonra bana dönerek "Aras kargo lojmanlara dağıtım yapmıyor bu şirket kararımızdır" dediler. Kargo deyip geçmeyin şirket önemli

Serhat 30 Okunma

Cevaplar

  • Serhat16 Şubat 2013

    Aras Kargo müşteri hizmetlerinden aradılar ilgileri için teşekkür ederim ancak bana önerilen çözüm; gönderim geldiğinde bana telefonla bilgi verilmesi ve benim yine gidip bölge bayisinden almam. Yani kısaca Aras kargo lojmanlara servis yapmamakta ısrarlı. Lojmanlarda içeriye hiçbir kargo şirketi alınmaz ancak diğer şirketler kapıdan arar bizde kapıya gider alırız. Sistem böyle işler. Ben İzmirin göbeğindeki bir nokta için "bizim o noktaya dağıtımımız yok"açıklamasını (eve teslim ücreti aldıkları için) kabul etmiyorum. Aras kargo bu tavrını sürdürdükçe ben diğer firmaları tercih etmekle beraber tüm iş arkadaşlarımı da kullanmamaları konusunda uyaracağım.

  • Aras Kargo Temsilcisi16 Şubat 2013

    Merhaba, Müşterimiz ile görşme sağlanmış olup konu bilgilenidrme yapıldı ARAS KARGO MÜŞTERİ İLİŞKİLERİ 444 25 52

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön