Aras Kargo Eve Gelmeden Kargom Geri Gönderildi!

Gökhan Y. |

2 aydır Bostanlı İzmir'de oturuyorum. 2. defa Aras Kargo Bostanlı şubesi ile çalıştım. 2'sinde de problem yaşadım. 1. sinde şubede 2 gün tutup geri yolladılar. Sonuncusunda ise evime gelmeden, not bırakmadan kargomu geri yolladılar. (aynı anda denizliden 2 kargo cıktı, ikisi de Aras Kargo, birini getirdiler diğerine ise ulaşamadık ve not bıraktık bahanesi ile geri yolladılar).

Diğer tüm kargolar ekstradan da olsa bulamadıkları zaman telefon ile arıyorlardı. Aras Kargo Bostanlı şubesi aramayı bırakın kapıma bile getirmediler. Sitemde güvenlik var, evde devamlı bakıcım var ulaşamamışlar. İnandırıcı değil. Notunuz bile yok, şikayetime de cevap verilmedi.

Etiketler :

Şube Personel Davranışı Kapıya Teslimat Yapmama

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Gökhan Y.
  14 Eylül
  16:20

  Şikayetime halen cevap verilmedi kargo geriye gitti. Başka şubeye tekrardan yollattım. Kalite bu mudur? Şikayetim ile ilgilenen 1 yetkili bile çıkmadı. Tekrardan para ödedim. Aras ve aras bostanli benim için her zaman sorunlu bir kargo şirketi olacak artık

 • Gökhan Y.
  11 Eylül
  14:14

  kargo numaram: 5391628798189. kargo eşim adına geldi. fatıma yaman

 • 11 Eylül
  14:04

  Merhaba,

  konu hususunda ilgili birimlerimizde gerekli araştırmalar yapılmakta olup, müşterimize en kısa zamanda bilgi dönüşü yapılacaktır.

  Saygılarımızla.

  ARAS KARGO MÜŞTERİ İLİŞKİLERİ
  444 25 52