28 Şubat 2015

Aras Kargo Etimesgut / Ankara Şube Personeli Yardımcı Olmadı.

28/02/2015 tarihinde, sipariş verdiğim avizeyi kargodan almak için Aras Kargo Etimesgut şubesine gittim. Kargo kutusunu aldım ve içinde kırık çıkık bir şey var mı diye hemen gözleri önünde kutuyu açmak istedim. Lakin orada görevli 50-55 yaşlarındaki personel kutuyu açamayacağımı sadece kutunun dış yüzeyinde hasar olup olmadığını kontrol edebileceğimi söyledi, aksi takdirde kargomu teslim etmeyeceklerini dile getirdi.

Bende böyle saçma bir şey olamayacağını kendisine söyledim. Kargomu alıp eve gittim ve kutuyu açtım. Kutudaki avizenin cam kısmı tuzla buz olmuş şekildeydi. Tekrar gelip kargoyu gösterdiğimde keşke burada imzadan sonra açsaydınız yapabileceğimiz bir şey yok diye cevap aldım.

Serkan 127 Okunma

Cevaplar

  • Serkan 18 Mart 2015

    1 ay oldu daha bir geri dönüş olmadı, yani beklediğim gibi oldu. Benim gözümde bu firmanın inandırıcılığı kalmadı. Tüm bilinçli insanların dikkatine.

  • Aras Kargo Temsilcisi02 Mart 2015

    Merhaba; Konu ilgili birimlerimize iletilmiş olup gerekli incelemeler yapılarak sonuç hakkında müşterimize bilgi verilecektir. Saygılarımla. ARAS KARGO MÜŞTERİ İLİŞKİLERİ www.araskargo.com.tr 444 25 52

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön