24 Haziran 2014

Aras Kargo Eti Şubesi Adresime Teslimat Yapmıyor!

Pazar kurulan bir sokakta oturuyorum. Bu Aras Kargo için hiçbir zaman sorun teşkil etmedi. Hep bir şekilde kargomu bana ulaştırdılar. Rakip olan diğer firma gibi gelip alın biz gelemeyiz havasına hiç girmediler fakat dün yine sokakta pazar varken telefon edip sorduğumda pazardan dolayı getiremeyeceklerini söylediler.

Müşteri hizmetlerine bu durumu bildirdim fakat hiçbir sonuç çıkmadı. Bugün telefon ediyorum bayan çalışanınız neredeyse bana yalancı diyordu. 2 yıldır orada çalıştığını ve hiçbir zaman pazartesi günleri bu sokağa kargo girmediğini söyledi.

Ben 7 yıldan fazla süredir bu evde yaşıyorum. Bunu iletip geliyordu dediğimde diretti. Eskiden iyi çalışan şube artık çalışmıyor.

Zeynep 115 Okunma

Cevaplar

  • Aras Kargo Temsilcisi24 Haziran 2014

    Merhaba, şikayet hususunda gerekli aksiyonlar alınarak müşterimize bilgilendirme yapılmıştır. Bundan sonra firmamızın ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.araskargo.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linki ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla ARAS KARGO A.Ş. Müşteri İlişkileri Müdürlüğü 444 25 52

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön