14 Haziran 2016

Aras Kargo Ek Ücret Çıkartıldı....

13 Haziran Salı günü ofisimize her gün gelen Aras Kargo görevlisine kişisel bir gönderi teslim ettim. Aras Kargo görevlisi ücreti 17,50 TL olarak belirtti ve ben de kendisine 17,50 TL'yi ödedim. Ertesi gün, yani 14 Haziran'da aynı görevli elinde makbuz ile gelip benden 9 TL daha istedi. Mobil alan gibi bir sürü açıklama yapıldı ilgili şube tarafından, ancak benim burada tespit ettiğim haksızlık durumu şu: ben önce alacağım hizmetin bedelini sordum, bana verilen maliyeti kabul ettim ve ödedim. Ertesi gün gelip bana nasıl ek maliyet çıkartabilirler? Bunu belirtmeleri gerekirdi, en azından "Kesin maliyet yarın belli olur" demek zorundalar böyle yapacaklarsa. 200 gramlık bir paketi 26,50 TL'ye yollayacağımı bilseydim zaten Aras Kargo dışındaki firmalardan fiyat alırdım. Bu yapılan hiç doğru değil, bana bildirilen ve benden alınan fiyata ertesi gün 9 TL daha eklenmesi kabul edilemez.

Damla 118 Okunma

Cevaplar

  • Damla 17 Haziran 2016

    Merhaba, herhangi bir aksiyon alınömadığını belirtmek isterim. Bana özetle şöyle bir mail geldi Aras Kargo'dan: "İnceleme sonucunda fatura tutarınızın doğru olduğu tespit edilmiştir. " Benim şikayetim fatura tutarıyla alakalı değildi. Fatura tutarının doğruluğunu sorgulamadım. Benim şikayetçi olduğum husus bana söylenen bedel ve benden tahsil edilen bedelin üzerine ertesi gün, ben kargomu teslim ettikten sonra fiyat eklemiş olmanız (9 TL ek maliyet çıkarttınız). Bana 17,5 TL'dedi kuryeniz, ben onayladım ve paramı ödedim - paketimi teslim ettim. Ertesi gün kuryeniz işyeri adresime gelip benden 9 TL daha istedi. Böyle bir şey kabul edilemez. Ben hala açıklama bekliyorum, aksiyon alınmadı.

  • Aras Kargo Temsilcisi17 Haziran 2016

    Merhaba, Konu hususunda gerekli araştırmalar yapılarak tespitler doğrultusunda aksiyon alınmıştır. Müşterimize Bilgilendirme yapılmış olup, yaşanan sıkıntı adına üzgün olduğumuzu sizin nezdinizde kendisine bir kez daha iletiriz. işbirliklerinin devamı temennisi ve saygılarımızla. ARAS KARGO MÜŞTERİ İLİŞKİLERİ 444 25 52

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön