04 Nisan 2016

Aras Kargo Cumartesi Öğleden Sonra Teslimat Sorunu!

İnternetten sık alışveriş yapan birisiyim ve sürekli Aras Kargo ile çalışıyorum. Fakat şöyle bir sorunum var. Hafta içi ve cumartesi öğlen 12' ye kadar evde eşim bulunuyor, fakat Cumartesi öğle sonu Kargoların 13:00 ' a kadar çalıştığını bilerek kargo beklesem bile Pazartesi teslim edileceğini düşünerek evde bulunmuyorum. 2 haftadır kargo Cumartesi 13:00'dan sonra evime gelip evde bulunamadı kağıdı bırakıp gidiyor. SMS gelen telefona telefon ediyorum telefon sürekli meşgul. 1. Kargomu işimden izin alıp gidip şubeden aldım fakat bu kargo iade de gitse maalesef gidip şubeden alamayacağım ve Aras Kargo ile çalışmayı maalesef bırakıyorum.
Kargomun bulunduğu şube Akdeniz Sanayi Şubesi, SMS ile gelen telefon 05497***** ulaşabiliyorsanız siz ulaşın.

Tamay 102 Okunma

Cevaplar

  • Tamay'ın Teşekkür Mesajı07 Nisan 2016

    Teşekkür ederim web sayfanıza dağıtım ekiplerinin cumartesi öğleden sonrada çalıştığınızı belirtirseniz bu tip sorunlar çıkmayacaktır.

  • Aras Kargo Temsilcisi04 Nisan 2016

    Merhaba, gönderici firma kurumsal takibimizde olan kurumsal bir müşterimiz olup, şikayet gerekli aksiyonların alınması adına kurumsal müşteri temsilcimiz ile paylaşılmıştır. Müşterimize gerekli bilgilendirmeler yapılacaktır. saygılarımızla. ARAS KARGO MÜŞTERİ İLİŞKİLERİ 444 25 52

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön