Aras Kargo Cihazımızı Kırık Teslim Etti Tazmine Yanaşmıyor!

Altug K. |

Antalya'dan aldığımız faturalı sıfır arıtma cihazı Aras Kargo tarafından önce yanlış adrese gönderildi (Perpa İstanbul şubesine) bu şubede cihazın kutusunun ıslandığını yırtıldığını fark ettik doğru adresi verdik Ispartaya Gül şubesine yolladılar burada cihazı teslim alan kişi cihazın her yerinin kırılmış olduğunu tespit etti ve tutanak tutturdu.

Aras Kargo verdiği zararı halen nasıl geri ödeyeceğini söylemedi bizi yönlendirmedi ne şubelerinden ne de merkezlerinden olumlu yanıt ve bilgi alamadık cihaz kırık ve zarar görmüş durumdayız. Kargoları sigortalı taşıyorlar konu hasarı tazmin etmeye gelince her türlü bahaneyi üretiyorlar

Etiketler :

Hasarlı/Eksik Kargo Teslimi Teslim Personel Davranışı Hasar/Kayıp Tazmini

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Altug K.
  01 Şubat
  08:59

  Hicbir cozum uretmediler.verdikleri zarari tazmin etmediler.urunlerin tasima sigortasi oldugu halde. Hakkimi hukuk yolu ile arayacagim.

 • Altug K.
  01 Şubat
  08:55

  Kirilan cihazla ilgili hicbir olumlu cozum uretilmedi onerilmedi
  Tum kargolar sigortali tasiniyor . Sigortadan kirilan cihazi karsilamak istemiyorlar . Hakkimi hukuk yolu ile arayacagim . Dava acilacak . Musteri hizetleri hicbir ise yaramiyor.tum kargolari yerlere atip kiriyorlar.teslim ederken musterinin haklarini soylemiyorlar bilerek kasitli olarak . Sadece kargoyu kontrol ettirmeden teslimat yapiyorlar.

 • 28 Ocak
  16:06

  Merhaba;
  Konu tarafımıza da yansımış olup, birimlerimiz ile paylaşılmıştır. Gerekli araştırmalar sağlanmaktadır. Sonuç hakkında müşterimize bilgilendirme yapılacaktır.
  Saygılarımızla.

  ARAS KARGO MÜŞTERİ İLİŞKİLERİ
  www.araskargo.com.tr

  444 25 52