19 Eylül 2013

Aras Kargo Ciddiyetsiz ve Kötü Hizmet!

Eşime sürpriz yapmak üzere internet üzerinden fotoğraf baskısı sipariş ettim. Düzenli olarak internetten takip ettim, ilerleme yavaştı ama sustum. Merakla takip ettiğim ürün "evde kimse yok" bahanesiyle geri gönderilmiş. Yahu evde bebek bakılıyor, sürekli evde biri var. Mümkün değil evde kimse olmaması, yani bir yanlış bilgi var gibi. Hadi diyelim ki evdekiler lavaboda vs. kapıyı açamadı, kapıya bir bilgi kağıdı bırakılmaz mı ? Yada kayıtlı cep numaram var geri göndermeden evvel arayın ya da bir sms gönderin yahu.

Ben 3-4 tane kargo şirketi ile çalışırım, bu kadar ciddiyetsiz ve profesyonellikten uzak hizmet hiç görmedim. Bir daha alım yaptığım hiç bir şirketten Aras Kargo ile gönderim yaptırmam.

Mehmet 67 Okunma

Cevaplar

  • Mehmet 24 Eylül 2013

    mailimden sonra aras kargo müşteri hizmetleri bir kez daha aradı. Gereken her şeyin yapılacağı, sorumluların araştırılacağını söyledi. Peki "SİZİN HATANIZ NEDENİYLE" ürünümü geri getirtmek için verdiğim yeni kargo ücreti ve nerdeyse 10 günlük gecikme nedeni ile mahvolan süprizimden doğan manevi zarar ne olacak dediğimde susup kaldılar. Sonra bu konuda bir şey yapamayacaklarını söylediler. Bende müşteri memnuniyeti kavramından bi haber olduklarını ve hiçbir koşulda onlarla bir daha çalışmayacağımı. Onlarla ilgili negatif deneyimimi herkesle paylaşacağımı söyledim. Ve konuyu böylece muhteşem şekilde kapatmış olduk. Firmanın müşteri politikası bu kadarmış.

  • Mehmet 21 Eylül 2013

    3498665566781 kargo takip nolu hizmetle ilgili şikayetim üzerine aras kargo müşteri hizmetleri tarafından 1 kere arandım, ama uygun olmadığımdan açamadım. Geri arama yaptığımda dünyadan habersiz görevlilerle muhatap oldum. Bana gelen müşteri hizmetleri mailine de web sayfalarındaki eksikler, ve izmir - Karşıyaka şubelerindeki hatalar zinciriyle ilgili bilgilendirme yaptım. Buradan bir sonuç çıkarmı. Çıksa da bu saatten sonra geri giden kargo ve eşime yapacağım süprizi mahfeden durum nasıl geri alınır merak ediyorum.

  • Aras Kargo Temsilcisi19 Eylül 2013

    Merhaba; Müşterimize irtibat numarasından ulaşılamamış olup, e-posta yoluyla detaylı bilgi talep edilmiştir. Saygılarımızla. ARAS KARGO MÜŞTERİ İLİŞKİLERİ www.araskargo.com.tr 444 25 52

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön