30 Ağustos 2013

Aras Kargo Ciddiyetsiz ve İşine Önem Vermiyor!

30. 08. 2013 tarihinde kargomu almak üzere gittiğim Aras Kargo Sinop şubesinde kargomun paketinin parçalanmış olduğunu görünce açıklama istedim. Sanki suçlu benmişim gibi surat yapan bayan arkadaş beni diğer arkadaşa pasladı. İşine önem vermeme diye buna denir herhalde. Hiçbir zaman müşteriye karşı senle uğraşamam havalarında olmamak gerekiyor. "bu koli nası bu hale geldi" soruma da diğer görevli arkadaş " yüzlerce koli aynı araçta geliyor. üstüne yük binmiştir " şeklinde cevap verdi. Bu da ciddiyetsizlik ve laçkalığı gösteriyor.

Kargoculuk bu değildir herhalde. Güveniyorsunuz, teslim ediyorsunuz sonra yapılan açıklamaya bak : üstüne yük binmiştir, ondan yırtılmıştır. Şaka gibi.

Mustafa 34 Okunma

Cevaplar

  • Aras Kargo Temsilcisi31 Ağustos 2013

    Merhaba, Bildirimine istinaden Mustafa Bey'e yazılı olarak detaylı bilgilendirme yapılmıştır. Herhangi bir soru&sorunda tarafımıza ulaşabileceğini ve yaşanan sıkıntı adına üzgün olduğumuzu sizin aracılığınız ile bir kez daha iletir, işbirliğinin devamını dileriz. Saygılarımızla, Aras Kargo A.Ş. Müşteri İlişkileri Müdürlüğü Tel: 444 25 52 www.araskargo.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön