15 Temmuz 2016

Aras Kargo Cevap Verilmeyen Telefonlar...

Evime kargo teslimine gelmişler beni bulamamışlar, telefonda akşam 16.00'da gelin deyip kapattım. O saatte evde olmayacağımı hatırlayıp beni arayan cep telefonunu 4 dakika sonra tekrar aradım. 3 defa aramama rağmen telefonu açan olmadı. Olabilir, yoğun oldukları için açmamışlardır deyip haznedar şubesini aradım. 3 defa da şubeyi aradım telefonu açan olmadı. Yetinmedim çağrı merkezini aradım.

Kuryeniz 16.00'da gelmesin, yarın gelsin diye çağrı merkezindeki görevliye durumu anlattım. Telefondaki görevli, not aldığını ve ilgili birime durumu bildireceğini söyledi. Saat 15.00 oldu ve kurye beni tekrar aradı. Geldik evde yoksunuz daha da gelmeyeceğiz gelip şubeden alacaksınız dedi. Adam durumu anlattım, anlamıyor. Sonra çağrı merkezinde G**** isminde biriyle tekrar görüştüm durumu anlattım. Hani not almıştınız, niye bu adamlar geldi diye şikayet kaydı bıraktım. İki gün geçti arayan soran yok.

Barbaros 261 Okunma

Cevaplar

  • Aras Kargo Temsilcisi15 Temmuz 2016

    Merhaba, Konu hususunda gerekli araştırmalar yapılarak tespitler doğrultusunda aksiyon alınmıştır. Müşterimize Bilgilendirme yapılmış olup, yaşanan sıkıntı adına üzgün olduğumuzu sizin nezdinizde kendisine bir kez daha iletiriz. işbirliklerinin devamı temennisi ve saygılarımızla. ARAS KARGO MÜŞTERİ İLİŞKİLERİ 444 25 52

  • Aras Kargo Temsilcisi15 Temmuz 2016

    Merhaba, konu hususunda ilgili birimlerimizde gerekli araştırmalar yapılmakta olup, müşterimize en kısa zamanda bilgi dönüşü yapılacaktır. Saygılarımızla. ARAS KARGO MÜŞTERİ İLİŞKİLERİ 444 25 52

  • Barbaros15 Temmuz 2016

    Karakter sınırına takıldığı için yazacaklarım yarım kaldı. Gittim şubeye lanet olsun dedim aldım kargomu kendi imkanlarımla. Şimdiden buraya yazayım şikayetle ilgili yazacaklarını "Merhaba, konu hususunda ilgili birimlerimizde gerekli araştırmalar yapılmakta olup, müşterimize en kısa zamanda bilgi dönüşü yapılacaktır. Saygılarımızla. " her şikayette aynı mesaj başka da bir hareket yok. Eminim bu şikayetleri okumuyorlar bile. Tez zamanda başınıza kayyum atanır inşallah.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön