06 Ocak 2016

Aras Kargo Çalışanlar Ciddiyetsiz!

Şu ana kadar doğru düzgün bir kargo alamadım tarafınızdan. 2 güne gider dediğiniz kargoyu beş günde götürdünüz. En son başıma geleni eklemek istedim: son 2 keredir gelen kargomu almak için çalışanlarınızdan daha çok efor sarf ediyorum. Bornova şubenizdeki çalışanlarınız birbirinden habersiz, kargomu taşıyan kişinin telefonu bile yok çalışanlarda. Bana evde bekleyin gelir dediler 5 buçuğa kadar bekledim gelmedi üstüne bir de 1 saat şubede bekledim gelen kişi hala laubali tavırlarla davrandı. Ne bir arama ne de bir not var... Müşteri hizmetlerinizi de üç kere aradım ancak ulaşamadım. Bu kadar Kötü bir kargo kurumu görmedim. Belirtiğiniz hiçbir hizmeti vermiyorsunuz.

Ökkeş 31 Okunma

Cevaplar

  • Ökkeş 17 Ağustos 2016

    Uzun süre sonra siteye girdiğimden cevabımı geç veriyorum. Aynı sorunu üstüne birkaç kere daha yaşadım. Düzeleceğine inancım kalmadı. Zorunlu olmadıkça tercih edilmemesini tavsiye ederim.

  • Aras Kargo Temsilcisi06 Ocak 2016

    Merhaba, Konu hususunda müşterimizden kargo bilgileri talep edilmiş olup, bilgi dönüşüne istinaden gerekli aksiyonlar alınacaktır. Saygılarımızla. www.araskargo.com.tr ARAS KARGO MÜŞTERİ İLİŞKİLERİ 444 25 52

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön