22 Ekim 2016

Aras Kargo Çağrı Merkezi Şube İletişim Problemi.

Şirket adına bilgisayarımdan göndermiş olduğum disk incelemeden sonra karşı firma tarafından karşı ödemeli olarak iade için gönderilmiştir. Ancak benim adıma karar veren şube, karşı ödemeli kargo kabul edilemez diyerek kargoyu getirmeden hatta beni aramadan kargoyu iade iade etmiştir. Firma bana döndüğünde aldığım bilgi sonrası hemen Aras Kargo'yu arayarak ürünü geri çağırdım. Çağrı merkezinden kayıt açtırdım ve ürünün 3 gün içinde tarafıma ulaşacağı bilgisini aldım. Hatta arada tekrar arayarak teyit ettirdim.

Tarafıma ürünü ulaşacağı, son gün çağrı merkezini tekrar aradığımda ürünün karşı firmaya geri gönderildiği bilgisiyle çılgına döndüm. Bu nasıl bir hizmet anlayışı, nasıl bir iletişim kopukluğu? Anlayamadığım özel sektörde çalışan biri olarak bizler neden bu kadar rahat davranamıyoruz? Çağrı merkezi ile şube arasındaki sorununda çözümü için çağrı merkezi benden destek talep ediyor.

Erhan 48 Okunma

Cevaplar

  • Aras Kargo Temsilcisi22 Ekim 2016

    Merhaba, Konu hususunda gerekli araştırmalar yapılarak tespitler doğrultusunda aksiyon alınmıştır. Müşterimize Bilgilendirme yapılmış olup, yaşanan sıkıntı adına üzgün olduğumuzu sizin nezdinizde kendisine bir kez daha iletiriz. işbirliklerinin devamı temennisi ve saygılarımızla. ARAS KARGO MÜŞTERİ İLİŞKİLERİ 444 25 52

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön