08 Ocak 2016

Aras Kargo Bu Kadar İlgisiz Bir Şirket Olamaz!

Aralık 22'sinde gelen kargom ev adresime gelmeden kendi başlarına ürün iade diye düşüp ürünümü geri göndermişler. İlgili firmayla görüşüp ürünü tekrar talep ettim Ocak 4'te gelen ürün yine adresime gelmedi aynı gün arayıp ertesi gün gelmesini talep ettim şube çalışanı tekrar göndereceklerini söyledi fakat ertesi gün yine gelen olmadı müşteri hizmetlerine bildirdim onlar da dalga geçer gibi talep açılmamış dediler. Bu kadar büyük bir kargo şirketinin müşterilerini oyalamaları çok gülünç bir durum. İnşallah bu durum ve ilgili şube ile hakkında geri dönüş yapılır.

Hikmet 21 Okunma

Cevaplar

  • Hikmet 11 Ocak 2016

    Herkese ayni şekilde yorum yapiyorsunuz. Arastirip ondan sonra dönüş yapsaniz daha iyi olmaz mi? O subenizle ilgili sizin herhangi bir yaptriminiz olacak mi? Bu gibi sorunlar firmanizin subelerinde olmaya devam ederse çok sayida müşteri kaybedeceksiniz hiç bunun degerlendirmesi yapiliyor mu? müşteri hizmetlerinede ayni şikayette bulundum ama geri dönüş yapan olmadı daha en basta sizin ilgisizliginiz basliyor bunlari dikkate alip geri dönüş yaparsaniz daha iyi olacaktır. Kalip olmuş cevaplarinizla geri dönüş yapmayin.

  • Aras Kargo Temsilcisi11 Ocak 2016

    Merhaba, Konu hususunda gerekli araştırmalar yapılarak tespitler doğrultusunda aksiyon alınmıştır. Müşterimize Bilgilendirme yapılmış olup, yaşanan sıkıntı adına üzgün olduğumuzu sizin nezdinizde kendisine bir kez daha iletiriz. işbirliklerinin devamı temennisi ve saygılarımızla. ARAS KARGO MÜŞTERİ İLİŞKİLERİ 444 25 52

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön