12 Mart 2016

Aras Kargo Böyle Firma Görmedim.

Ürün Sivas Kızılırmak şubesinde bekliyor. İnternet takip sisteminde adrese teslim dağıtımda gözüküyor. Bekliyorum teslim edilmiyor. Şubeyi arıyorum, şube teslimatta diyor. Araç şoförünün numarasını verdiler aradım tamam getiriyorum diyor, yine getirmiyor. Arıyorum şubeye teslim ettim diyor. Ben bu yaşıma geldim böyle ilgisiz firma görmedim. Müşteri hizmetlerini aradım şikayet oluşturdum. Değişen hiçbir şey yok. Kızılırmak şube ve şoför genel merkezi umursamıyor. Neticede aldığım ürünü teslim almam mucizelere kaldı.

Eyüp 84 Okunma

Cevaplar

  • Eyüp 14 Mart 2016

    14 Mart bugünde teslim edeceğiz dediler yine teslim etmediler. Psikolojisini düşünen bu firmadan uzak dursun.

  • Eyüp 14 Mart 2016

    Müşteri ilişkileri temsilcisi aradı. Şubenizi ararsanız evinize kargonun teslimi sağlanacak dedi. Tamam şöföre söylerim kargonun teslimatı yapılır diyor. Değişen bir şey yok. Kargo adrese teslimatta gözüküyor. Ama teslim edilen bir şey yok. İnternetten yaptığım alışveriş neticesinde ürün Aras Kargo tarafından bana teslim edilmiyor.

  • Aras Kargo Temsilcisi14 Mart 2016

    Merhaba, Konu hususunda gerekli araştırmalar yapılarak tespitler doğrultusunda aksiyon alınmıştır. Müşterimize Bilgilendirme yapılmış olup, yaşanan sıkıntı adına üzgün olduğumuzu sizin nezdinizde kendisine bir kez daha iletiriz. işbirliklerinin devamı temennisi ve saygılarımızla. ARAS KARGO MÜŞTERİ İLİŞKİLERİ 444 25 52

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön