12 Eylül 2015

Aras Kargo Böyle Bir Olay Olamaz!

5561121213800 no'lu kargom 8.9.2015 tarihinde Ankara orsan şubesine giriş yapıyor ve Sincan şubesine yönlendirildi şeklinde bir uyarı görüyorum ekranda, daha sonra bilgi almak için aradığımda yanlış yönlendirme yapıldığı söylenip sorunla hemen ilgileneceklerini söylüyorlar fakat netice yok. Ayın 9.10 ve 11'inde her gün aramama ve cevap beklememe rağmen değişen hiçbir şey yok bu arada kargo yönlendirmede ve yolda gözüküyor, iki şubenin arası 4 km fakat kargo 4 gündür ulaşamıyor. En son çıldırmış bir şekilde kendim kargomun yerini öğreniyorum orsan şubede olduğu söyleniyor atlayıp arabama gidiyorum fakat kendinden emin ve ukala bir çalışan kargonuzu ben yönlendirdim Sincan sorun diyor.

Ömer 41 Okunma

Cevaplar

 • Ömer 17 Eylül 2015

  Sıknıtının gönderici firma ile zerre alakası yok meseleyi bile anlamaktan aciz görünüyorsunuz. Mesele kargonun iki şubeniz arasında tam 1 hafta beklemesi... .Üstelik bunun için mantıklı tek bir açıklamanız bile yok... .Ben ürünü 1 hafta sonra teslim aldım ancak hala sizin şubenize telefon ile ulaşmak mümkün değil. Gerçi genel merkezinizin müşteri şikayet bölümüne bile ulaşamadım. Aras Kargo şimdiye kadar karşılaştığım en ciddiyetsiz kurumsal yapıdır bu çok net!

 • Aras Kargo Temsilcisi15 Eylül 2015

  Merhaba, gönderici firma kurumsal takibimizde olan kurumsal bir müşterimiz olup, şikayet gerekli aksiyonların alınması adına kurumsal müşteri temsilcimiz ile paylaşılmıştır. Müşterimize gerekli bilgilendirmeler yapılacaktır. saygılarımızla. ARAS KARGO MÜŞTERİ İLİŞKİLERİ 444 25 52

 • Ömer 12 Eylül 2015

  Bu arada ayrı bir şikayet olarak yazamıyorum ama şunu söyleyeyim ne Orsan şubesine ne de Sincan şubesine telefonla ulaşmak imkansız boşa sistemde şube telefonlarını paylaşıp insanları sinir hastası etmeyin... .

 • Ömer 12 Eylül 2015

  5561121213800 no.lu kargom ayın 8 inde orsan şubeye geliyor bugün ayın 12 si ve hala 2km mesafeye ulaştırılamıyor. Tüm bunları geçtim o ayrı bir efsane olur zaten ama nasıl oluyor da ne orsan şubenize ne de Sincan şubenize telefon ile ulaşamıyorum tam olarak günün her diliminde 349 defa farklı 4 numaradan aramama rağmen hatlar hep meşgul olabilir merak ediyorum acaba bunun bir izahı olabilir mi. Aras Kargo'dan nefret ediyorum internet aldığım ürün 5 gün geçmesinden dolayı otomatik onaya düştü ve belkide bir hıyar için 500 TL ödedim. Allah belanızı versin!

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön