Aras Kargo Bir Aydır Teslimatı Yapmadı!

Mehmet Z. |

Antalya Şirinyalı şubesinden 28/09/2013 günü Kars'a bir kargo gönderdim. Alıcı Kars merkez şubesinden alacaktı. Ücreti tarafımdan ödenen SMS aracılığıyla alıcıya mesaj gidecekti, mesaj gitmemiş. Müşteri hizmetleri servisini aradığımda mesajın çekilmediğini doğruladı.

Müşteri hizmetleriyle yaptığım görüşmeler sonucu 24 Ekim günü Kargomun yeniden gönderildiği söylendi. Ancak bu kez de alıcıdan para istendiği için 3438044377027 kargo takip numaralı kargom hala Aras Kargo şirketinde rehindir. Bir ayı aşkın zamandır kargo hala alıcıya ulaştırılmadığı gibi 2 kez para istenmektedir.

Etiketler :

Ücretlendirme Geç Teslimat Çağrı Merkezi Bilgilendirme

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Mehmet Z.
  08 Kasım
  18:14

  Bugün 8 kasım ne zaman cevap verme zahmetine katlanacaksınız.

 • Mehmet Z.
  07 Kasım
  14:45

  Bugün 7 Kasım Perşembe Aras Kargo sonuç hakkında hala bilgilendirme yapmadı.Unutturmaya mı çalışıyor diye insanın aklına geliyor.

 • Mehmet Z.
  06 Kasım
  20:37

  müşteri hala bilgilendirilmedi.bugün 6 kasım.yerine ulaşmayan kargolardan dolayı aras kargo müşteri hizmetleri çok yoğun galiba

 • Mehmet Z.
  05 Kasım
  10:54

  para ver hizmet satın al,hizmet yerine getirilmesin,görüşmeler yap.kargonuzu gönderdik desinler.sonra alıcıdan para istesinler.neden?aras kargoya kargomu yeniden gönderin ikinci defada alıcıdan para talep edin diyen mi var?ben böyle bir şey demedim.telefon kayıtlarına baksınlar lütfen.kargo hala neden rehindedir? ne yapmayı düşünüyorlar?bu arada kargoyu gelip alan olmadı yeniden karstan antalyaya gönderip benden gidiş dönüş parası almayı mı düşünüyorlar?

 • Mehmet Z.
  04 Kasım
  16:44

  Kızılcık / Orhan Veli

  İlk yemişini bu sene verdi,
  Kızılcık,
  Üç tane;
  Bir daha seneye beş tane verir;
  Ömür çok,
  Bekleriz;
  Ne çıkar?

  İlâhi kızılcık!

  Denildiği gibi 1 kasım günü aradılar.Bugün 4 kasım hala haber bekliyorum.Şairin dediği gibi "ömür çok/Bekleriz/Ne çıkar?"İlahi Aras Kargo

 • 01 Kasım
  17:42

  Merhaba,
  Müşterimizle görüşülmüş olup konu birimlerimizle paylaşılmıştır.Sonuç hakkında müşterimize bilgilendirme yapılacaktır.

  Saygılarımızla.
  Aras Kargo A.Ş.
  Müşteri İlişkileri Müdürlüğü
  Tel: 444 25 52
  www.araskargo.com.tr