Aras Kargo Bilgisayarım Gelmedi Ve Aradan 3,5 Ay Geçmesine Rağmen Tek Bir Kere Bile Aranmadım!

Ümit B. |

Bundan 3,5 ay önce N11.com sitesinden tasarım ve günlük kullanım için almayı düşündüğüm bir laptop var idi. Yanında çantası da hediye idi. 29 Haziran'da sipariş verdim ve kargo 3 Temmuz günü ben yurt dışı iş seyahatinde olduğum için apartman görevlisi abimiz kargomu teslim almıştır. Ben döndükten sonra gelen kargoya baktığımda sadece çantanın gönderildiği laptopun olmadığını fark ettim ve Çerkezköy Aras Kargo dağıtım şirketini hemen aradım.

Kendisi de benden fotoğraflar istedi. Fotoğrafları çektim ve çantayı da kendi elimle şubeye götürdüm. Takip işlemlerini başlattık, ancak aradan geçen süre zarfında (3 ay) bir sonuca ulaşamadım. Ekipler araştırıyor, biz size en kısa sürede döneceğiz tarzı cümlelerden bıktım. Araştırmayı bırakın, müşteri şikayet hattında lütfen beni arayın diye 30'dan fazla mesaj bıraktım ve tek bir kere bile aranmadım.

Etiketler :

Hasarlı/Eksik Kargo Teslimi Kayıp Kargo/Gönderi

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 10 Ekim
  15:12

  Merhaba,

  gönderici firma kurumsal takibimizde olan kurumsal bir müşterimiz olup, şikayet gerekli aksiyonların alınması adına kurumsal müşteri temsilcimiz ile paylaşılmıştır.

  Müşterimize gerekli bilgilendirmeler yapılacaktır.
  saygılarımızla.

  ARAS KARGO MÜŞTERİ İLİŞKİLERİ
  444 25 52