18 Mayıs 2015

Aras Kargo Bilgi Verilmeden Kargom Tekrar Dağıtıma Çıkarıldı.

Ben Aras Kargo Soğanlık şubesi çalışanlarının tutumu ve umursamaz davranışlarından son derece rahatsız oldum. Gelmesini beklediğim bir kargo evde bulunmadığım için kapıya kağıt bırakılarak tekrar geri dönmüştür. Bende ertesi gün şubeye ürünü almaya gittim. Bana ürünün tekrar dağıtıma çıktığını söylediler. Bende bana bilgi verilmemesine rağmen neyse dedim, o gün evde gelindiği vakit tekrar bulunmadığımız bir ana denk geldiği için yine kargoyu teslim alamadım. Ertesi gün tekrar gittim ürünümü almaya, bu seferde kargonuz iade edildi bizim sorunumuz değil dediler. Normalde ürün bir kez gelir ikinci kez dağıtıma çıkmaz ya da çıkacaksa telefon edilir siz bana bilgi vermediniz, şikayetçiyim.

Doğuş 59 Okunma

Cevaplar

  • Doğuş 21 Mayıs 2015

    Konuyla ilgili herhangi bir telefonla dönüş yapılmadı sadece ödediğim kargo parasıyla kaldım. Moral bozukluğu ve aksayan işimle kaldım. Gönderici ben olsaydım farklı firma seçerdim. 1-2 lira daha pahalı ama hizmet alıyorsun başın ağrımıyor. Kalitesiz hizmetten başka bir şey almadım.

  • Aras Kargo Temsilcisi20 Mayıs 2015

    Merhaba; Konu ilgili birimlerimize iletilmiş olup gerekli incelemeler yapılarak sonuç hakkında müşterimize bilgi verilecektir. Saygılarımla. ARAS KARGO MÜŞTERİ İLİŞKİLERİ www.araskargo.com.tr 444 25 52

  • Doğuş 19 Mayıs 2015

    Şubeye gitme gelme parası karşı tarafa iade edilen ürünün ve kendi ödemem gereken kargo tutarı hepsi bana ödettirildi. Bilgi verilmiş olsa bunların hiç biri olmazdı. Aras Kargo firmasını önermiyorum.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön