Aras Kargo Bile Bile Geç Gelen Kargo!

Necip C. |

Aras Kargo firması nedense benim bulunduğum bölgeye bakan şubesini Ulukent şubesi olarak atamış. Ulukent dediğime bakmayın ilgili şube Menemen'in merkezindedir. Evime uzaklığı 700 metre olan Ata Sanayi şubesi ve 1.5 km olan imbat şubesi varken hangi mantık çerçevesinde 15 km uzaklıktaki Ulukent şubesini atadığını merak ediyorum.

Kaldı ki bu mantıkla belki 25-30 saatte teslim edebileceği kargonun teslim süresi 48-72 saate çıkıyor. Hal böyle olunca müşteri hizmetlerini arayıp bundan sonra benim kargolarımın Ata Sanayi ya da İmbat şubelerine göndermelerini istememe rağmen kabul edilmedi. Bundan sonra zorunlu kalmadıkça Aras Kargo'nun kullanılmamasına dikkat edeceğim. Bile bile insanlar bekletilmez.

Etiketler :

Şube Personel Davranışı Teslim Personel Davranışı Geç Teslimat

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Necip C.
  19 Temmuz
  11:20

  Üzerinden 2 yıl geçti şikayetimin ama yanlışlıkla yine Aras Kargo ile kargom geldi eskitas eski hamam hiçbir değişiklik yok kaldı ki 2 yıldır hala bilgi verecekler. Yine bundan sonraki zamanda ancak yanlışlıkla seçeceğim bir seçenek olur üzgünüm ama hiçbir şartta aras kargoyu tercih etmem bundan sonraki zamanda

 • 20 Ekim
  17:42

  Merhaba;

  Konu ilgili birimlerimiz ile paylaşılmış olup, gerekli incelemeler yapılarak müşterimize bilgi verilecektir.

  Saygılarımızla,

  ARAS KARGO MÜŞTERİ İLİŞKİLERİ
  www.araskargo.com.tr

  444 25 52