20 Ağustos 2016

Aras Kargo Bağıran, Hakaret Eden Personel.

621149651*** gönderi kodlu paketimiz bu sabah teslim edilmek üzere Yakuplu şubeden M. K. ismindeki çalışanınız eve geldi. 2 paket olarak kesilmiş olan kargomuzun sadece 1 adeti getirilmiş. 2. paketi sorduğumuzda "siz bana hesap soramazsınız" şeklinde bir cevapla karşılaştık. Elinizde ki evrakta 2 paket yazdığını ve 2. paket gelmeden teslim almayacağımızı söylediğimizde bir daha getirmeyeceğini bu eve gelmeyeceğini bildirdi.

Psikolojisi bozuk olacak ki her lafımızı yanlış anlama derdinde. Kapıyı kapattığımızda arkamdan konuştuğunu duydum, tehdit etmeler, bağırmalar, çağırmalar, iş adabına yakışmayan şeyler. O insan kim ki bana bağırıp çağırabilir, kendini ne zannediyor? Böyle mi müşteri memnuniyeti olur? Şikayetçiyim. Hizmetinden de çalışanından da.

Burcu 96 Okunma

Cevaplar

  • Aras Kargo Temsilcisi23 Ağustos 2016

    Merhaba, Konu hususunda gerekli araştırmalar yapılarak tespitler doğrultusunda aksiyon alınmıştır. Müşterimize Bilgilendirme yapılmış olup, yaşanan sıkıntı adına üzgün olduğumuzu sizin nezdinizde kendisine bir kez daha iletiriz. işbirliklerinin devamı temennisi ve saygılarımızla. ARAS KARGO MÜŞTERİ İLİŞKİLERİ 444 25 52

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön