19 Ocak 2016

Aras Kargo Aynı Mahalledeki Şubeden Adrese 5 Gündür Teslim Edilemeyen Kargo.

İnternetten bir ürün sipariş verdim. Ürün Nevşehir'den Ankara'ya, 1 gecede, yaklaşık 12 saatte Etimesgut Şubesine ulaştı. Ancak maalesef teslimat adresi Etimesgut olmasına rağmen ürün cumadan beri, 4 iş günü, 5 gündür Etimesgut şubesinden bir türlü adrese teslim edilemiyor. Nedenini öğrenmek istiyorum. Acaba Etimesgut Ankara'ya Nevşehir'den daha mı uzak yoksa paketi mi kaybettiniz?

Etimesgut Şubeniz eğer paketi kaybetmediyse her zamanki gibi geç getirecek sanırım ama ben bugün teslimat olmazsa siparişimi iptal edeceğim. Satıcıya da başka bir şirketle çalışmasını önereceğim.

Adem 26 Okunma

Cevaplar

 • Adem20 Ocak 2016

  Ayrıca Şube yetkilisi de yaklaşık 6 aydır, temmuzdan beridir bu sıkıntıların devam ettiğini söylüyor. Doğru biz aras kargonun her seferinde adrese teslim etmesini beklediğimiz paketleri hep şubeden teslim aldık... Evet koskoca Aras Kargo acaba bu sıkıntıları giderebilecek mi? Yoksa bir tane müşteri olsa da olur, olmasa da mı, diyecek?...

 • Adem20 Ocak 2016

  Paketi şubeden teslim aldığımda üzerindeki adresin tam olduğunu ve telefonumun da yazılı olduğunu gördüm. Keşke paket şubeye geldiğinde beni arasalardı personelimiz yok paketinizi teslim edemeyeceğiz gelin alın deselerdi bu kadar beklemezdik. Ayrıca personel yetersizliğinden veya başka sebeplerden teslimat yapamayacağınız durumlarda müşterilerinizi bilgilendirseniz, internet sayfanızda bunu belirtseniz de biz de mağdur olmasak. Mesela "600 km mesafe altında aynı gün teslim edilir (Etimesgut Şubesi hariç) " veya "Etimesgut şubesinde paketler adrese teslim edilmez şubeden almanız gerekir" gibi uyarılar yazabilirsiniz.

 • Adem20 Ocak 2016

  Bugün (20.01.2016) ayın 15'den beri teslim edilmeyen paketi almak için şubeye gittim, bir taraftan da acaba paket dağıtımda olabilir mi diye tereddüt ettim. çünkü şubenin hiçbir telefonuna ulaşamadığımdan paketin dağıtımda olup olmadığını bilmiyordum. Şubeye gittim oradaki görevliye paketi sordum. Personel yetersizliğinden paketlerin dağıtıma çıkmadığını söyledi. Evet ben 1 haftadır boşuna beklemişim. Ayrıca müşteri hizmetlerini (şubeyi değil) her aradığımda paketin dağıtımda olduğunu ve her seferinde bir şikayet oluşturduklarını söylediler. Müşteri hizmetleri 3-4 tane şikayet oluşturmuştur belki, peki sonuç? Ayrıca dağıtıma çıkmayan paket için bir de adrese gelmişler evde bulamamışlar!.

 • Aras Kargo Temsilcisi20 Ocak 2016

  Merhaba, konu hususunda ilgili birimlerimizde gerekli araştırmalar yapılmakta olup, müşterimize en kısa zamanda bilgi dönüşü yapılacaktır. Saygılarımızla. ARAS KARGO MÜŞTERİ İLİŞKİLERİ 444 25 52

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön