Aras Kargo Artık Yeter!

Özlem Ö. |

İstanbul Avcılar'dan Bandırma'ya kargo yolladım. Aras Kargo'nun yapılan yanlışlığı üzerine kargom iade geldi ve üzerine birde para istendi. Her ne kadar merkezi arasam yardım istesem de hiçbir şey yapılmadı vede hakaret yedim!

Böyle bir sistem olamaz, böyle bir alavere hiçbir kargoda yok. Zaten Aras Kargo'dan çok şikayet var. Şu an çok zor durumdayım ve kendi hatalarını kapatıyorlar ve daha zor duruma düşüyorum. Böyle çalışma olmaz kapatsınlar Aras Kargo'yu çalışmasınlar.

Etiketler :

Ücretlendirme Kapıya Teslimat Yapmama

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Özlem Ö.
  05 Şubat
  16:46

  36 tl lık kargom gerı dondu sızın hatanız yuzunden ve cozumunuz 36 tl yı 55 tl yapmak olmus . arandım ve 55 tl olan kargoyu ındırım yapcaklarmıs.. mahdurunda mahduru ettınız ınsanı

 • Özlem Ö.
  05 Şubat
  16:46

  Ürünüme al koydular. Ürünü geri iade çektiler. Teslim için para isteniyor. Merkez hiç yardımcı olmadı. Personeller bağırdı. Ters konuştu. Haksızlığını bağırarak attı üzerime. Sistem yok. Merkezde iş yok. Ayarsız toplama kampı GB Kendi suçunu bana yüklediler. Hem mağdur edip hem de para istiyorlar. Bunu yapmazsam noter. Avukat. Sayesinde paşa paşa alırız dediler. Edildim. Ben bu firmanın hakkında çok olay durdum. Ve yaşadım artık yeter kapatılsın bu firma.

 • 05 Şubat
  10:51

  Merhaba;

  Müşteri kargo bilgileri alabilmek adına arandı cevapsız olduğundan görüşülemedi, e posta yoluyla detay istendi.

  Saygılarımla.
  ARAS KARGO MÜŞTERİ İLİŞKİLERİ
  www.araskargo.com.tr

  444 25 52