10 Eylül 2015

Aras Kargo Altınşehir Şube Halkalı Eve Kargo Getirmiyor!

Aras Kargoyla ne zaman iş yapsam kargom eve gelmiyor ve telefon etmeme rağmen telefonlarını açmıyorlar. Aras Kargo merkezine durumu bildirmeme rağmen yine aynı şekilde hiçbir düzelme göremedim. Yine kargom tarafıma ulaşmadı ve geldiklerini iddia ediyorlar. Aras Kargoyla çalışan ticari işletmelerden ürün almamayı tercih ediyorum. Hizmet kalitesi çok kötü.

Sibel 45 Okunma

Cevaplar

  • Sibel10 Eylül 2015

    Sayın Aras Kargo Yetkilileri, 5508522685446 No.lu siparişten kontrol edebilirsiniz. Ya da ad soyad kısmından sizin sisteminize bıraktığım kaç tane şikayet olduğuna da bakabilirsiniz. Altınşehir şubeniz çalışmıyor ve üstüne geldiklerinde arkadaşlar yüzümüze kargo fırlatırçasına atıyorlar. Oradaki müdüre kadar ulaşmaya çalıştım ama maalesef iletişimde kurulamıyor! Çevremdeki herkesi uyarıyorum, kesinlikle Aras Kargoyla iş yapmayın. Görüldüğü üzere yine mağdur oldum! Acil yetişmesi gereken ürünlerim hala ortada yok!

  • Aras Kargo Temsilcisi10 Eylül 2015

    Merhaba, Konu hususunda müşterimizden kargo bilgileri talep edilmiş olup, bilgi dönüşüne istinaden gerekli aksiyonlar alınacaktır. Saygılarımızla. www.araskargo.com.tr ARAS KARGO MÜŞTERİ İLİŞKİLERİ 444 25 52

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön