13 Nisan 2016

Aras Kargo Alınan Kargo Ücreti.

06.04. 2016 tarihinde okul olarak İstanbul'dan bir çay kazanı aldık. Kazanı aldığımız arkadaşımız kurye aracılığıyla paketimizi göndereceğini söyledi. Ve dediği gibi yaptı kendisi beni aradı " abi şu an kurye geldi paketi aldı gitti, birazdan beni arayıp kargo ücretini ve gönderi numarasını söyleyecek" dedi. Ancak paketimizin gönderilmesine rağmen kargonun gönderim bilgisi kendisine ulaştırılmamış. 09.04.2016 tarihinde kargo tarafıma geldi. Tarafıma 83.40 TL'lik fatura kesilmiş. Kurye almazsanız ben bunu geri gönderirim karşı taraftan 160 TL olarak alırlar diye lakayıt birtavır sergiledi. Durumu müşteri temsilcisine aktardığımızda size 1 gün için de dönüş yapılacak demesine rağmen dönüş yapılmadı.

İsmail 64 Okunma

Cevaplar

  • İsmail14 Nisan 2016

    Buraya üzgün olduklarını belirtiyorlar, telefonda ücret hakkımız diyorlar. Bundan sonra hukuki yollar devreye girecek. Şikayet Var ' a buradan Teşekkür etmek istiyorum. 3 gündür geri dönüş yapmayan bir kuruluşu 6 saatte geri dönüş yaptırdı.

  • Aras Kargo Temsilcisi13 Nisan 2016

    Merhaba, Konu hususunda gerekli araştırmalar yapılarak tespitler doğrultusunda aksiyon alınmıştır. Müşterimize Bilgilendirme yapılmış olup, yaşanan sıkıntı adına üzgün olduğumuzu sizin nezdinizde kendisine bir kez daha iletiriz. işbirliklerinin devamı temennisi ve saygılarımızla. ARAS KARGO MÜŞTERİ İLİŞKİLERİ 444 25 52

  • İsmail13 Nisan 2016

    Resmen dolandırıldığımı hissediyorum.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön