20 Ocak 2014

Aras Kargo Alıcıyı Adreste Bulamıyor Haber Vermiyor Kargoyu Geri Getiriyor!

1 ay önce Aras Kargo ile İstanbul-Avcılar'dan, Muğla-Akayaka'ya gönderdiğim paket alıcı adreste bulunamadığı için adrese not bırakılmadan, telefonuna SMS atılmadan direk bana geri geldi.
26,5 TL ödeyip tekrar geri gönderdim.

2. seferde gönderdiğimde "adrese teslim" olmasına rağmen Muğla'daki şube "şubeden teslim" diye kayıt geçmiş ve alan olmayınca tekrar bana geri döndü. Avcılar'daki şube müdürünün kendi hataları olduğunu kabul etmesine rağmen benden parayı zorla tahsil ettiler.

Müdürün ve elemanların bana saçma sapan bahaneler uydurarak kendilerini hala haklı çıkarmaya çalışmaları ve alaycı, lakayt tavırları da apayrı bir konu. Sigara boyutunda bir paketi gönderebilmek için 53 TL param gitti.

Hakan 41 Okunma

Cevaplar

  • Hakan 22 Ocak 2014

    Adamların bana gönderdiği çözüm mesajını paylaşıyorum. "İlgili kargonuzun alıcı müşterimize adresinde ve iletişim bilgilerinden ulaşılamaması nedeni ile teslimatı sağlanamamış ve iadesi gerçekleştirilmiştir. Yaşanan sıkıntı adına üzgün olduğumuzu iletir, yeniden gönderim adına göndericiniz ile iletişime geçmeniz gerektiğini bilmenizi isteriz." Suçlu elbette ki benmişim.Bununda farkına varmış oldum.Hata bendeymiş.Yarım saat tartıştığım şube müdürü "Evet hata bizde" diyor.Ama daha ılımlı olması beklenen ve çözüm üretmesi gereken müşteri ilişkileri departmanı hata bizde değil diyor.Ve herşeye rağmen tekrar yeniden gönderim için şubeye git diyor.Daha paramı istiyorlar yani.53 liram yetmemiş bi 26,5 liramı daha istiyolar.Hani paraya ihtiyaçları olduğunu söyleselerdi ben bi yardımda bulunurdum.3 kuruş için böylesine türlü türlü yollara başvurmanın bir anlamı yok ki.Boş yere sinirlerimle oynadınız sadece...Utanç verici.Bir daha Aras Kargo'la işim olmaz.

  • Aras Kargo Temsilcisi20 Ocak 2014

    Merhaba; Konu birimlerimiz ile paylaşılmış olup, gerekli araştırmalar sağlanmaktadır. Sonuç hakkında müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. Saygılarımızla. ARAS KARGO MÜŞTERİ İLİŞKİLERİ www.araskargo.com.tr 444 25 52

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön