22 Ocak 2014

Aras Kargo Alıcı Firmanın Borcu Yüzünden Kargomu Teslim Etmedi!

Aras Kargo 17.01.2014 tarihinde göndermiş olduğum kargoyu alıcı firmaya 4 gün boyunca teslim etmemiştir. Gerekçesi ise alıcı firmanın borcundan dolayı koydukları ambargo nedeni ile alıcı firmaya gelen kargoların teslimatını yapmama kararı almaları imiş.

Nasıl olur da bir kurumsal şirket diğer bir şirketten tahsil edemediği borcundan dolayı bireysel müşterilerini mağdur edebilir anlamış değilim. Benim muhatabım Aras Kargo firması olduğu halde ürün gönderdiğim firmanın kendilerine olan borcundan ötürü gönderimi firmaya teslim etmeyerek beni mağdur ettiler. Üstelik uğradığım mesai kaybının da telafisini yapmadılar.

Hakan 32 Okunma

Cevaplar

  • Hakan23 Ocak 2014

    Bilgilendirme yapılmış lakin çözüm üretilmemiştir. Burada önemli olan konu, Aras Kargonun alıcı firmadan olan alacağından ötürü benim kargomu teslim etmemesi ve beni mağdur etmesidir. Bu olay iş ahlakı yönünden değerlendirildiğinde gayri ahlaki bir durumdur. Ve gecikmeden dolayı yaşadığım hak kayıpları firma tarafından maalesef karşılanmamıştır. Herkese verilen ezberlenmiş cevaplar tarafıma verilmiştir. Bir kez daha soruyorum. Aras Kargonun benim gönderimi alıcı firmanın borcundan dolayı yaklaşık 4 gün boyunca teslim etmeme gibi bir hakkı var mıdır.

  • Aras Kargo Temsilcisi22 Ocak 2014

    Merhaba; Konu tarafımıza da yansımış olup, müşterimize çözüm ekibimiz tarafından bilgilendirme yapılmıştır. Saygılarımızla ARAS KARGO MÜŞTERİ İLİŞKİLERİ www.araskargo.com.tr 444 25 52

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön