Aras Kargo Akşama Kadar Evde Bekletti Gelmedi!

Birol E. |

Evidea Malzemem.com Roza abajur yeşil ürünü satın aldım. Evidea.com bana kargo takibi verdi kargo takibinde teslimatın bugün yapılacağı yazıyordu Aras Kargo gelecek diye hiç evden ayrılmadım bekle Allah'ım bekle bugün hiç dışarı çıkmadım Aras Kargo gelmedi evde bekleye ağaç oldum zaten ürünü kalitesiz ve olduğu için almaktan vazgeçtim almaz olaydım.

Aras Kargo gelseydi ben ürünü iade ettim teslim almayacağım diyecektim. Neyse az önce kargo takibini kontrol ettim şaştım kaldım. Kargo takibinde teslim edilememe bölümüne su bilgiler yazılmışlar:

Tarih: 03.06.2014 - 00:00:00
Teslim edilememe nedeni: müşteri faturası/irsaliyesi eksik
Aras Kargo'dan şikayetçiyim!

Etiketler :

Şube Personel Davranışı Teslim Personel Davranışı Geç Teslimat Kapıya Teslimat Yapmama

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Birol E.
  06 Haziran
  20:25

  Aras Kargo bugün 6 Haziran 2014 Cuma günü 4 gün sonra malzemem.com olan siparişimi saat:16:05`te getirdi ürünü iade ettim telefon faturam tavan yaptı.

 • Birol E.
  05 Haziran
  17:37

  Aras Kargo Evidea malzemem.com olan siparisimi getirmedi iki gunden beri sabahtan aksama kadar hic evden ayrilmadan bekliyorum urunu iade edecegim gelmedikleri icin iade edemiyorum. Ben boyle kargo sirketi gormedim dun subeye gittim dagitimda dediler gelmediler.

 • Birol E.
  04 Haziran
  17:58

  Eskisehir Aras Kargo Yunusemre subesine gitim siparisimin dagitimda oldugunu soyle bayan eleman eve dondum ne gelen var nede gi
  den beklemekten agac oldum.

 • Birol E.
  04 Haziran
  14:36

  Urunu zaten iade edecegim ama Aras Kargo siparimi getirmedi neymis efendim fatura irsaliye eksik isini dogru durust yapamayan ben boyle kargo sirketi gormedim. is basa dustu Eskisehir Aras Kargo Yunusemre subesine yarin yada bugun gidecegim.

 • 04 Haziran
  14:25

  Merhaba;
  Müşterimizin bilgilerine ulaşılarak durum kurumsal müşteri temsilcisi ile paylaşılmıştır.Alınan aksiyonlar hakkında müşterimiz bilgilendirilecektir.

  Saygılarımızla.


  ARAS KARGO MÜŞTERİ İLİŞKİLERİ
  www.araskargo.com.tr

  444 25 52