Aras Kargo Adresten Kargo Teslimatım İki Gündür Alınmıyor.

Onur Utku P. |

Aras Kargo Ümraniye Santral şubesini 11 Ocak 2016 Pazartesi ve 12 Ocak 2016 Salı günleri tekrar tekrar aramış ve adresimden 2 koli teslim edeceğimi söylemiş olmama, onların da her aradığımda "Tamam, aracı gönderiyoruz. Arkadaşlarımız dağıtım sonrası adresinize uğrayacaklar" demelerine rağmen hiçbir Aras Kargo çalışanı hala adresime uğramamıştır. Onlar yüzünden iki günümü kaybetmiş olmam da cabası. Bundan sonra mecbur kalmadıkça bir daha Aras Kargo ile çalışmayacağım.

Etiketler :

Adresten Teslim Almama Şube Personel Davranışı

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Onur Utku P.
  14 Ocak
  07:57

  Gene gelmediler! Evet, Aras Kargo çağrı merkezi tarafından dün (13 Ocak 2016) saat 9:40'ta arandım. Gene aynı vaatler doğrultusunda o gün adresime bir araç göndereceklerini söyleyip 10043715 hizmet takip numarasından işlemimi takip edebileceğim söylendi. Gün boyu gelen giden olmadı. Aras Kargo sayesinde 3 gün kaybettim. Gelmeyecekseniz "Araba gönderemeyeceğiz" falan deyin, neden insanı bekletiyorsunuz ki? Muz cumhuriyetinde mi yaşıyoruz, bu nasıl hizmet? Bir daha Aras Kargo'yla çalışmayacağım. Bu saatten sonra da gelmesinler, geleni geri gönderirim.

 • 13 Ocak
  09:45

  Merhaba,

  Konu hususunda gerekli araştırmalar yapılarak tespitler doğrultusunda aksiyon alınmıştır.

  Müşterimize Bilgilendirme yapılmış olup, yaşanan sıkıntı adına üzgün olduğumuzu sizin nezdinizde kendisine bir kez daha iletiriz.

  işbirliklerinin devamı temennisi ve saygılarımızla.

  ARAS KARGO MÜŞTERİ İLİŞKİLERİ
  444 25 52