Aras Kargo Adreste Bulunamadı Diye Yanlış Bilgi Veriyorlar!

Aslı G. |

Cuma günü kardeşim kargo gönderdi. Cumartesi sabah mesaj geldi gün içinde adrese gelecektir diye. Ne gelen var ne giden. Bütün gün aradım telefonu açan da yok. Bugün öğlen aradılar adres yetersiz diye açık adres verdim. Saat 15.30 civarında kardeşimi arayıp adreste bulunamadı şubeden alsın demişler. Ne zaman Aras Kargoyla iş yapsam hep şubeden almak zorunda kalıyorum. Bir kere daha şikayet etmiştim aynı sebepten yine şikayet ediyorum.

Hala cadde üstündeki evi bulamıyorlar. Bir de üstüne adreste bulunamadı diye yanlış bilgi söylüyorlar. Ben bütün gün kargo bekledim nasıl evde bulamamışlar acaba? Evde bulamadıysalar kapıya not bırakırlar o da yok. Bir daha da sizle işim olmaz. O kargo eve gelecek.

Etiketler :

Kapıya Teslimat Yapmama

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Aslı G.
  09 Ekim
  20:59

  Bu sizinle olan son işimdi.

 • Aslı G.
  09 Ekim
  20:57

  Dün genel merkezden Deniz hanım arayıp şubeyle görüştük kargonuz bugün elinizde olcak dedi.Şubeyi aradım kargonuz burda yarın gelir dediler.Bu sabah tekrar genel merkezi aradım dün için elimde olcak demiştiniz dedim hayır öyle bir kayıt yok dediler.Dün 14.00 civarı Deniz hanım 2 kere beni aradı bugün elimde olacağını söyledi diyorum bana hayır diyorlar sadece 16.00 civarı aramışlar ulaşamamışlar dedi.Konuştuğumu kaydetmemişler de cevap veremediğim telefonu kaydetmişler.İnsanları kandırmaktan başka bişey yapmıyorsunuz.Birbirinizden haberiniz yok.

 • 08 Ekim
  14:13

  Merhaba;
  Müşterimiz ile görüşülmüş olup, konu birimlerimiz ile paylaşılmıştır. Sonuç hakkında müşterimize bilgilendirme yapılacaktır.
  Saygılarımızla.

  ARAS KARGO MÜŞTERİ İLİŞKİLERİ
  www.araskargo.com.tr

  444 25 52