Aras Kargo Adrese Teslimat Yapmıyor!

Ömer E. |

2 hafta önce bir firmadan ürün aldım ve ürünü anlaşmalı oldukları Aras Kargo ile gönderdiler. Aras Kargo Cevizlidere şubesi, ürün kendilerinde olduğu halde ürünü eve teslimat için hiç göndermediler.

Ne bana ne de firmaya bilgi vermeden kendi kafalarına göre tekrar firmaya iade ettiler. Firma ürünü tekrar gönderdi ve ürün 2 gün önce yine aynı şubeye geldi. Ürünü yine teslimata çıkarmadılar ve sistemlerine baktığımda ürünün bana teslim edildiği şeklinde giriş yapıldığını gördüm.

Şubeyi aradığımda "Sistemde öyle yazıyor olabilir ürün elimizde arzu ederseniz adresinize gönderebiliriz" şeklinde cevap verdiler. 2 haftadır şikayet ediyorum müşteri hizmetlerinden beni hala arayan olmadı.

Etiketler :

Şube Personel Davranışı Teslim Personel Davranışı Kapıya Teslimat Yapmama

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Ömer E.
  22 Ocak
  12:14

  Firma benimle dalga mı geçiyor anlayamadım. Ürünü getirmelerini istediğimde eve getirmiyorlardı, 5 gündür iade edin diyorum şimdi de evde yokum eve getiriyorlar ve iade etmiyorlar.

 • Ömer E.
  20 Ocak
  09:21

  Çok ilgisiz ve iyi çalışmayan bir firma

 • Ömer E.
  16 Ocak
  19:56

  Müşteri hizmetlerinin hiçbir sorunu çözdüğü yok. Sorunla ilgilendiğinden dahi şüpheliyim.

 • 16 Ocak
  13:58

  Merhaba;
  Müşterimize irtibat bilgilerinden ulaşılamamış olup, konu birimlerimiz ile paylaşılmıştır. Gerekli araştırmalar sağlanmaktadır. Sonuç hakkında müşterimize bilgilendirme yapılacaktır.
  Saygılarımızla

  ARAS KARGO MÜŞTERİ İLİŞKİLERİ
  www.araskargo.com.tr

  444 25 52