Aras Kargo Adrese Teslimat Yapmıyor!

Ufuk Metin Y. |

Aras Kargo Van/Akdamar Şubesi görevlisi bugün, hususi telefonumu arayarak 'Bizim sizin oraya teslimatımız yok (!) kargonuz var gelin alın diye sağ olsun haber verdi. O kadar işim ve sorumluluklarımı terk ederek gidip aldım kargomu bu müthiş haber bildirimi karşılığında. Bunu ikinci kez yaptılar ve sanırım daha da yapacaklar. Bence iyi de yaparlar kargo liginde son sırada yerlerini almış olurlar da internet alışverişçileri satıcı alışveriş sitesinin 'kargonuzu nasıl alırsınız?' tarzı sorusuna hak edilen tavrı sergilerler.

Üstelik Kargo poşeti üzerindeki doğru yazılı olan adresimle Aras Kargo veri tabanındaki adres farklı. Gerçi hakkında 3212 şikayet alan ve en yakın şikayet rakibine 8 kat fark atıyor.

Etiketler :

Şube Personel Davranışı Kapıya Teslimat Yapmama

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Ufuk Metin Y.
  07 Aralık
  13:00

  Aras Kargo Müşteri İlişkileri'nden (Y.Ö Hanım) mail geldiği doğrudur.Ayrıca bahsedilen görevli tarafından cep telefonuma da ulaşılmıştır. Ancak Mail içeriği ile telefon görüşmesi metinleri akla kara gibi birbirine zıttır.Mail de bizim haklı olduğumuz böyle birşeyin olmaması gerektiği ve gerekli bölge ve şehir şubelerine gerekli uyarı ve tenkitlerin yapıldığı belirtilmekte ancak telefonda şubenin uygulamasının doğru olduğu ülke çapında uygulmanın bu yönde (Gel-Al servisi) olduğu yapabilecekleri birşeylerin olmadığı söylenmiştir. Takdir yüce kamuoyunun bilgisine duyurulur...

 • 07 Aralık
  09:56

  Merhaba,

  Müştrimize e-mail yoluyla bilgilenidirme yapılmıştır

  ARAS KARGO MÜŞTERİ İLİŞKİLERİ

  444 25 52