02 Haziran 2014

Aras Kargo 80 Gün Önce Kaybettiği Telefonumu Tazmin Etmemiş!

80 gün önceydi sanırım bir cep telefonum vardı Aras Kargoyla garantiye yolladım ama kaybettiler. Sonra günlerce aradılar ve bana dediler ki bulamadık parasını tazmin edeceğiz, bende dedim ki bir ay sonra askere gidiyorum acele edin. Kargodakiler dediler ki 40 gün sürüyor işlem bende hızlandırın dedim umursamadılar!

Askere gideceğim son 2-3 gün dediler ki bir yakınınıza yapalım tazmin işlemini, tamam dedim kardeşimin adına işlemi yapalım dilekçe verdim.

Şimdi acemi askerliği tamamladım mehil iznindeyim ama öğrendim ki bizim Aras Kargo yetkilileri ne aramış ne sormuş! Artık pazartesi mahkemeye gidip hem tazmini talep edeceğim hemde beni mağdur edip aylardır dolandırdıklarından tazminat isteyeceğim!

Atıf 188 Okunma

Cevaplar

  • Atıf 02 Haziran 2014

    e posta ile güniçinde bilgi verilecektir dendi ama bilgi veren olmadı. komiksiniz. bi daha sizi kullanırsam iki olsun. yarın tüm yerel gazetelere haber yapacağım biz yandık millet yanmasın.

  • Aras Kargo Temsilcisi02 Haziran 2014

    Merhaba; Müşterimizin bilgilerine ulaşılmış olup,durum kurumsal müşteri temsilcisi ile paylaşılmıştır.Müşterimize e posta ile ara bilgilendirme yapılmıştır. Saygılarımızla. ARAS KARGO MÜŞTERİ İLİŞKİLERİ www.araskargo.com.tr 444 25 52

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön