Aras Kargo 7 Gündür Kargom Oradan Oraya Geziyor Arayan Eden Yok!

Özgür E. |

İnternetten aldığım ürün için 01 Mart 2016 tarihinde sevki yapılan kargom bugün 07 Mart 2016 itibariyle hala elime geçmedi herhangi bir bilgi dönülmedi. Bugün türkkonut şubesini aradık ürünün nedense mogan şubesine gittiğini söyledi ben yaşamkentteyim Ürün adresim gayet net olmasına rağmen, her nedense alakasız bir yere gitmiş ve orada bekliyor kaç gündür ne arayan var ne haber veren var ancak sorunca öğreniyoruz işin aslını. İnternet sayfasında müşteri isteğiyle oraya gittiği yazıyor o da ilginç İnternetten onca alışveriş yapıyoruz hiç böyle bir şey yaşamadık
Kargo firmasının mobildeki şikayet iletişim sayfası da defalarca denememe rağmen çalışmadı bu sebeple burada yazıyorum.

Etiketler :

Geç Teslimat Kapıya Teslimat Yapmama

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Özgür E.
  08 Mart
  16:54

  Bugün kargom teslim edildi teşekkürler. Ancak gariplik şurada ben sipariş formuna ev adresimi girdim, bir şekilde kargo eskiden kayıtlı olan iş adresime geldi. Sanırım bu yüzden kargo oradan oraya gitmiş. Firma kısa zamanda teslim edilemeyen kargoların akıbetini en azından müşteriyi bilgilendirmeli.

 • 08 Mart
  12:34

  Merhaba,

  gönderici firma kurumsal takibimizde olan kurumsal bir müşterimiz olup, şikayet gerekli aksiyonların alınması adına kurumsal müşteri temsilcimiz ile paylaşılmıştır.

  Müşterimize gerekli bilgilendirmeler yapılacaktır.
  saygılarımızla.

  ARAS KARGO MÜŞTERİ İLİŞKİLERİ
  444 25 52