Aras Kargo 6 TL'lik Kargoyu 16 TL'ye Teslim Etmiş!

Birgül D. |

Söz konusu kargoyu İzmir Aras Kargo Şair Eşref şubesinden gelen görevliye iş yerimden teslim ettim. Kargo poşetinin üzerindeki irsaliyede ve görevliye verdiğim kağıtta GittiGidiyor indirim kodu ile yollanacağı yazmasına rağmen paket normal olarak gönderilmiş ve alıcıya 6,00 TL yerine 16,00 TL ödeme çıkmıştır.

Ben gönderiyi teslim ettiğimde birkaç kez şubeyi arayıp uyardım ancak görevli bayan beni telefonda fırçaladı sanki ben bu işi ilk kez yapıyormuşum gibi. Dalga geçerek tabi ki GittiGidiyor kodu ile işlem yaptık hanım efendi dedi. Ve bugün sizin hatanız yüzünden ürün geri iade geliyor müşterime rezil oldum. Siz resmen bana yalan söyleyerek beni mağdur ettiniz. Şu an da sizi size şikayet ettim!

5406329014579 Kodlu Kargo

Etiketler :

Ücretlendirme Teslim Personel Davranışı

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Birgül D.
  22 Eylül
  20:34

  Bugün 22.09.2015 ve benim şikayetimin üzerinden 7 gün geçti hala kargom bana geri gelmedi ve Aras Kargo bana bir geri dönüş olmadı. Belirsizlik hala devam ediyor.

 • 15 Eylül
  11:16

  Merhaba,

  gönderici firma kurumsal takibimizde olan kurumsal bir müşterimiz olup, şikayet gerekli aksiyonların alınması adına kurumsal müşteri temsilcimiz ile paylaşılmıştır.

  Müşterimize gerekli bilgilendirmeler yapılacaktır.
  saygılarımızla.

  ARAS KARGO MÜŞTERİ İLİŞKİLERİ
  444 25 52