11 Kasım 2015

Aras Kargo 48 Saat Teslimat Süresine Uymadı!

9 Kasım Pazartesi günü İzmir Özkanlar şubesinden Kastamonu İnebolu'ya gönderdiğim kargom, 48 saat teslimat süresi verilmesine rağmen hala daha yollarda. Üstelik daha Kastamonu merkez şubesine bile gitmemiş.

Kargomun ne zaman ulaşacağını da kesin olarak söylenmiyor. Geçiştirici cevaplar veriyorlar. Aras Kargo yine beni yanıltmadı ve yine aynı keyfiliği yaptı. Bunun hesabını vereceksiniz!

Murat 36 Okunma

Cevaplar

  • Murat 14 Kasım 2015

    Bugün özkanlar şube ile yaptığım görüşmede bana aktarılanlar şöyledir; İnebolu şubesine dün sabah ulaşan kargom 2 gündür bekletiliyormuş. Üstelik kargoyu adrese teslim etmeyeceğiz şeklinde bir açıklamada aldım Aras Kargo özkanlar şubesinden. Ben üstelik kargom adrese teslim olacak dedim ve ona göre ücret verdim ama adrese teslimi asla olmayacakmış ve 3 gün içinde alıcı tarafından alınmazsa geri iade edilecekmiş. Benimde son olarak yazacaklarım; o kargom bugün teslim olacak. Yoksa yarın tüketici hakları mahkemesine gideceğim ve hakkımı yasal yollardan arayacağım.

  • Aras Kargo Temsilcisi12 Kasım 2015

    Merhaba, Konu hususunda gerekli araştırmalar yapılarak tespitler doğrultusunda aksiyon alınmıştır. Müşterimize Bilgilendirme yapılmış olup, yaşanan sıkıntı adına üzgün olduğumuzu sizin nezdinizde kendisine bir kez daha iletiriz. işbirliklerinin devamı temennisi ve saygılarımızla. ARAS KARGO MÜŞTERİ İLİŞKİLERİ 444 25 52

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön