07 Aralık 2015

Aras Kargo 3 Kat Fazla Ücret Çıkıyor, Şube Yapabileceğimiz Bir Şey Yok Diyor.

5393076962863 takip numaralı ürünümüz SanalPazar.com kampanya koduyla gönderildiği için 32 desi 30,05 TL+KDV kadar ücret çıkması gerekmektedir. Gönderici şube kargo kodun kullanmış ancak söylediğine göre indirim çıkmamış ve 100 TL gibi bir ücret talep edilmektedir. Konuyla ilgili hem gönderici hem de alıcı şube ile iletişime geçtim ancak hiçbir sonuç alamadım. Mağduriyetimi kabul ettiklerini ancak yapabilecekleri bir şey olmadığını söylüyorlar. Koskoca televizyon 700 km yolu geri gidecek. Genel merkez ile görüştüm onlarda geri dönüş için zaman veremediklerini söylüyorlar. Çok basit bir problem bu şekilde uzadı da uzadı. Aras Kargo'dan derhal çözüme kavuşturmasını önemle rica ediyorum.

Cihad 54 Okunma

Cevaplar

  • Cihad29 Aralık 2015

    Aras Kargo çağrı merkezi tarafından arandım. "Araştırmalarımız sonucunda ürünün gitmesi gerektiği ücretle gittiği ifade edilmiştir. " denilerek konu kapatıldı. Görüştüğümüz çağrı merkezi görevlisine Aras kargonun ücret tablosunun hem kendi sitelerinde, hem de SanalPazar.com'un sitesinde yer aldığını söyleyerek 32 desilik ürünün sanalpazar kampanya kodu ile şehirlerarası 30.05tl+kdv ücretle gitmesi gerektiği tabloyu çağrı merkezi yetkilisine gösterdiğim halde "maalesef benim yapabileceğim bir şey yok, bana verilen bilgi bu şekilde" karşılığı verilerek görüşme sonlandırılmıştır. Aras kargoyu tüketici hakem heyetine vererek insanları aptal yerine koymalarının bedelini ödettireceğim.

  • Cihad08 Aralık 2015

    Konuyla ilgili beni arayarak bilgi aldılar ancak hâla hiçbir çözüm sağlanmadı. Ürünü teslim alamadım hâla şubede bekliyor.

  • Aras Kargo Temsilcisi07 Aralık 2015

    Merhaba, konu hususunda ilgili birimlerimizde gerekli araştırmalar yapılmakta olup, müşterimize en kısa zamanda bilgi dönüşü yapılacaktır. Saygılarımızla. ARAS KARGO MÜŞTERİ İLİŞKİLERİ 444 25 52

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön