06 Ekim 2016

Aras Kargo 3 Gündür Şubede Bekleyen Kargo!

4.10.2016 tarihinde teslim edilmesi gereken kargom bugün itibariyle hala dağıtıma çıkmamış ve şubede bekletiliyor. Üç adet şube telefon numarasını 2 gündür sabahtan akşama kadar aramama rağmen cevaplayan olmadığı gibi, çağrı merkezinden defalarca not bıraktım. Sonuç değişmedi. İhtiyacımı hemen teslim edilecek diye aldım. 3 gündür kargo getirilecek diye evde birilerini bekletmek zorunda kalıyorum. İnsanlık hali diyeceğim ama telefonlardan bir yanıt alıp durumu öğrenemiyorum. Adrese gelecek mi yoksa getirmiyorsanız ben gelip alayım. Neden bekletiyorsunuz. Bir de evde olmamıza rağmen not girişmiş sisteme. Kargoyu kabul etmemişiz.

Bir daha hiç işim olmayacak kargo şirketi olarak düşünüyorum. Bir kendileri yoğun sanki. Yapamıyorlarsa bu işi kapatıp çıksınlar.

Betül 167 Okunma

Cevaplar

  • Betül06 Ekim 2016

    Bana bilgilendirme yapılmadı. Kendiniz çalıp kendiniz oynuyorsunuz.

  • Aras Kargo Temsilcisi06 Ekim 2016

    Merhaba, Konu hususunda gerekli araştırmalar yapılarak tespitler doğrultusunda aksiyon alınmıştır. Müşterimize Bilgilendirme yapılmış olup, yaşanan sıkıntı adına üzgün olduğumuzu sizin nezdinizde kendisine bir kez daha iletiriz. işbirliklerinin devamı temennisi ve saygılarımızla. ARAS KARGO MÜŞTERİ İLİŞKİLERİ 444 25 52

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön