Aras Kargo 3 Gündür Kargomu Bekliyorum!

Uğur S. |

Bugün 3 gün olacak ve halen evde kargo bekliyorum! Bu kadarı da pes artık, müşteri hizmetleri İzmir-İstanbul arası teslim süresi 2 gündür diyor rahat bir şekilde.

1 gün teslimat süresi ne ara 2 gün oldu onu da anlamış değilim, PTT bile 2. güne bırakmıyor cumartesi bile yetiştiriyor da siz kim oluyorsunuz onu anlayamıyorum ben. Evimden sadece 20 dakikalık bir uzaklıkta şubesi bu kadar zor olan nedir? Şube telefonlara bile çıkmıyor, düşünün durumunuzu karşı taraf tercih ettiği için katlanıyoruz ne yazık ki.

Etiketler :

Şube Personel Davranışı Kapıya Teslimat Yapmama

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Uğur S.
  12 Nisan
  19:07

  Telefonla sabah müşteri hizmetleri tarafından aranıldım, fakat müsait olmadığım için açmadım. Geri aramamı rica ettiler. Ben niye arıyorsam? Tekrar arayabilirsiniz sonuca gelecek olursam mecburen gidip kendim aldım şubeden kargoyu çünkü not bıraktılarını bildirdikten sonraki gün " alıcı kargoyu kabul etmiyor " diye bir not gördüm takip numarası ile sorgulama yaptığımda? Kime sordularsa artık. Şubeye gittiğimde telefonda zaten bir müşteri ile tartışıyordu çalışan ve niye paketin teslim edilmediğini sorduğumda ise daire numarası eksik olduğunu söyledi, ardından da kapı da isminiz yazıyor mu diye sordu. Kapımda kocaman bir şekilde soyismim yazmakta.

 • 11 Nisan
  09:09

  Merhaba,

  Konu hususunda müşterimizden kargo bilgileri talep edilmiş olup, bilgi dönüşüne istinaden gerekli aksiyonlar alınacaktır.

  Saygılarımızla.

  www.araskargo.com.tr

  ARAS KARGO MÜŞTERİ İLİŞKİLERİ
  444 25 52

 • Uğur S.
  09 Nisan
  01:20

  Demin kargo takip numarasiyla tekrar baktım da uğrama notu bırakılmış yazıyor ama kapıda herhangibi bir sticker / not bile yok? Bir kargo getireceksiniz yapmayın bu işi lanet ettirdiniz